Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van legjobb barátotok? Miben...

Van legjobb barátotok? Miben különbözik a többi barátotoktól vagy haverotoktól?

Figyelt kérdés

2021. febr. 27. 15:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel ő az egyetlen barátom, nincs miben különbséget tenni.
2021. febr. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincsen.
2021. febr. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van, 16 éves lányok vagyunk

Vele szó szerint együtt nőttünk fel, mindig is barátok voltunk. Találtam itthon olyan képet amin már pár hónaposan egymás mellett vagyunk:))

Szóval majdnem mindent tudunk egymásról, kialakultak közös szokásaink,dolgok amiket csak mi értünk, és rengeteg közös emlékünk van, kb az egész gyerekkorunk. Csináltunk már olyan dolgokat amiket másokkal nem pl fürödtünk,aludtunk együtt. Bármiről merünk egymással beszélni, még olyan dolgokról is amikről a saját szüleinkkel sem. Mindent tud rólam, hogy mikor hova megyek, mit csinálok, tud az összes többi barátomról, ismerősömről. 100%-ig megbízok benne, igazából mégcsak nem is vesztünk össze soha komolyabban, a gyerekkori veszekedések/verekedéseket leszámítva:D

2021. febr. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal több mindent megbeszélek vele és ebbe a barátságba invesztálom a legtöbb energiám.
2021. febr. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van.

A többi barátommal is nagyon jó a kapcsolatom, sőt, velük szinte még többet is találkozok meg beszélgetek mostanában, mégis, ő az egyetlen aki 100%-ig megért és bármit elmondhatunk egymásnak. Nagyon hasonlítunk, többségében a véleményünk is megegyezik, ha nem, azt is meg tudjuk beszélni és elfogadni a másik álláspontját. Szinte mindent tudunk a másikról, ismerjük egymás titkait (legalábbis én megosztom vele a legtöbbet). Ritkán veszünk össze, viszont ha mégis, akkor azok mindig elég komolyak, de (eddig még) mindig meg tudtunk bocsátani a másiknak.

Igazából én sem tudom miért ő a legjobb, vagy miben más, mint a többiek, mert még csak nem is ő a legrégebbi barátom, és a többiekkel is rengeteg kapcsolódási pontunk van, de mégis, ő az egyetlen, akivel bármikor szívesen találkozom, mindig van mondanivalónk a másiknak, a semmiről is órákig tudunk beszélgetni.

2021. febr. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
Nincsen legjobb barátom.
2021. febr. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Az ember sokkal jobban megbízik egy legjobb barátban mert tudja hogy nála biztonságba vannak a gondolatai, vannak közös vicceitek vagy amit mindketten szeretek nézni (pl: sorozat). Egy legjobb barátnak sose kell megjátszanod magad mert tudja amilyen vagy és így elfogad, félt is ha hülyeséget csinálsz és ha nincs jó kedved megvigasztal és támaszt nyújt.
2021. márc. 2. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!