Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a véleményed egy ilyen...

Mi a véleményed egy ilyen emberről? Mentális beteg?

Figyelt kérdés
Adott egy csávó. Ennek a csávónak volt egy csaja, aki mentális beteg. A csajra olyan féltékenységi rohamok jöttek rá, hogy rendszeresen öngyilkossággal fenyegetőzött, ha a csávó elment pl szórakozni nélküle. Egyik este szintén feltette ugyanezt a lemezt, de a csávó úgy volt vele, hogy most már nem hagy a zsarolásnak, elmegy bulizni. Erre a csaj berohant a fürdőszobába, elővett egy pengét és csávó előtt átvágta a torkát. Nem halt meg, mert nem lett olyan mély a vágás, viszont mentőt kellett hozzá hívni majd beutalták a pszichiátriára. Szakítottak, hónapokig külön voltak, aztán a csaj megint felbukkant. Kitaláljátok mi a sztori vége? Összejött vele a csávó megint. Felmerül az emberben a kérdés, hogy aki képes megint összejönni egy ilyen nővel, azzal valami szintén nem oké fejben. Csak én látom így, vagy más is egyetért?

2023. márc. 3. 09:57
 1/8 A kérdező kommentje:
Rossz kategória, felnőtt párkapcsolatokba akartam.
2023. márc. 3. 09:58
 2/8 anonim ***** válasza:
24%
Engem jobban érdekel az, hogy ki vagy te, hogy más embereket, betegségüket, állapotukat, bajukat kipofázz, és analizálj?
2023. márc. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#2 kinek “pofázom ki” te idióta? Anonim oldal, látsz bárkit megnevezve? Na tedd magad takarékra.
2023. márc. 3. 10:13
 4/8 anonim ***** válasza:
38%

Igen, mentális beteg a srác is. Egyáltalán nem normális ez a viselkedés a részéről, normális ember örül, hogy megszabadult egy ilyen nőtől.


2! Ezt én sem értem, hogy minek szólsz bele ilyen stílusban, arra van ez az oldal, hogy kérdezzenek!

2023. márc. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez nyilván nagyon problémás kapcsolat, sérült emberekkel, de egy nagyon szélsőségesen szenvedélyes kapcsolat is egyben.

Nyilván ha valaki azt mutatja hogy olyan fontos a másiknak, hogy akár meghalni is hajlandó lenne érte, ez egyes embereknek "csábító" lehet.

Nem tudom nyilván megérteni a pszichológiáját, de eléggé végletes dolog meghalni a másikért, ennyire mélyen rajongani valakiért, stb.

2023. márc. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5 ez érdekes elgondolás, ment a zöld.
2023. márc. 3. 10:22
 7/8 anonim ***** válasza:
3%

Szomorú, hogy arra van az oldal, hogy mást beszéljünk ki, mert annyira nem foglalkozunk már a személyes terünkkel, hogy magukat az érintetteket kérdezzük meg az érzésikről.

Á, azt nem. Nem merem, az nehéz. Mit fog gondolni?

Nagy a baj a fejekben.

2023. márc. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A csávó érezhetett lelkifurdalást, hogy "miatta" történt, gondolom a csaj manipulálta is a távolból, talán üzenetekkel, ki tudja, szóval ez az újra összejövés nekem ilyen jóvátételi szándéknak tűnik. Meg hát lehet, szerette is azért valamennyire.
2023. okt. 2. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!