Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha valami nem tiszta egy...

Ha valami nem tiszta egy beszélgetésben amiről amúgy illene tudnom, mert már mondta akkor arra kérdezzek rá?

Figyelt kérdés

Mesélt több nagybácsijáról és most is róla beszél, de nem vagyok biztos, hogy melyikről is. Illene tudnom, aztán egyik részről szeretnék képben lenni, de közben meg nem akarok égni, hogy visszakérdezek és kiderül, hogy nem is jegyeztem meg amit már egyszer elmondott.


Eleve, nem rossz érzés ha a másik nincs tisztában azzal amit már meséltünk neki? Titeket az ilyen nem bánt?



2023. márc. 9. 20:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha nem érdekel, ne kérdezz vissza, mert úgysem fogod megjegyezni másodjára sem. Én ilyenkor inkább megpróbálom elterelni olyasmire a témát, ami engem is foglalkoztat. Bánt, ha valamiről sokat beszélek a másik kérdéseire és érdeklődésére válaszolva és ezek után elfelejti vagy pontatlanul, rosszul idézi vissza.
2023. márc. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!