Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy ilyen ember a barátait is...

Egy ilyen ember a barátait is átverné?

Figyelt kérdés
Baráti társasággal pókereztünk hatan, és késöbb odaült hozzánk egy kevésbé szimpatikus ismerős. Egy leosztásban, amiben én nem voltam érintett 9e Ft volt a potban, és mutatásnál már csak ketten voltak játékban, amit a lapok ereje alapján, egyenlően kellett volna elosztani. Egy barátom és az ismerős volt játékban, amire haver azt mondta, hogy ő nyerte a kasszát, majd bezsebelte a 9ezret egyedül. Nem tudom, hogy a többiék észrevették-e a csalást, de én igen, de nem szóltam bele. Később a játék végeztével kérdeztem a bárátom, hogy tudja-e, hogy osztozniuk kellett volna, amire azt mondta, hogy persze, de a srác egy idióta és megérdemelte. Amúgy szerintem is egy arrogáns idióta a másik srác, de azért nem loptam volna meg.

2023. márc. 11. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Az osztó erre van kitalálva. Pláne ha pénzben játszotok. Nem valaki dönti el, hanem akit mindenki elfogad.
2023. márc. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
79%

Fontos a nézőpont is.

Mert lehet, hogy te barátként tekintesz a másik félre, de ő viszont NEM !

Itt, a srácnál a "pénz" (9e ft) többet ért mint a becsülete, meg a "baráti társaság hangulata"...

Én azt mondom, hogy ha teheted kerüld az ilyen embereket, mert igen rá fognak szedni téged !

2023. márc. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szerintem, aki képes 9e forintot csalni egy baráti társaság által játszott pókeren, az igen képes rá.

És ha teheted azt messziről kerüld :S

(láthatod, ennyit ér neki a "társaság") - 9e forintot.

2023. márc. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hogy pontosítsunk, 4500at ér neki, mert a 9000 másik felét egyébként is ő nyerte volna. Bár ez valószínűleg nem jelent semmit, talán 9ezret is ugyanúgy elvitt volna.
2023. márc. 11. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!