Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem furcsa ez egy állítólagos...

Nem furcsa ez egy állítólagos barátságban?

Figyelt kérdés

Az egyik barátommal gyakran járunk programokra, viszont én már zsinórban vagy nyolcszor meghívtam őt, ő pedig csak egyszer engem. Egyetemisták vagyunk még, otthonról kapunk pénzt, csak én ÁLLÍTÓLAG valamivel többet. Mindig arra fogja hogy neki nem adtak pénzt. Azért ez nekem is megterhelő anyagilag, már nem is annyira szeretek vele járni helyekre, főleg hogy férfi létére mindig tőle várja a kiszolgáló a fizetést és folyamatosan én adok rá pénzt.

Rászóltam hogy kezd kicsit sok lenni, ne húzzon le, fizessük felesben. Ekkor feljött azzal hogy így viszont unalmas lesz a tali mert neki nincs pénze egy 2000 Ft-os gyrost kifizetni. Valamelyik nap leteszteltem, mivel ő rendelte a kaját a kártyájával fizetett nagyjából a kettőnkét együtt olyan 3000 Ft környékén, viszont én készpénzben kifizettem neki az én részem, és akkor ő csak egy sült krumplit vett. A fura nekem az volt, hogy a kártyájáról tudja állni anyagilag a dolgokat, ő 2 helyről kap ösztöndíjat, én viszont egyről sem. Egyszer már nem volt pénzem kifizetni az övèt is, és hirtelen akkor is előkapott egy tízezrest valahonnan. Szerintetek is csak megjátssza ezt a "nem kaptam pénzt", csak azért hogy lehúzhasson?



2023. márc. 12. 07:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél balek, a srác kihasznál és nem a barátod, hanem egy élősködő, aki a véredet szívja.
2023. márc. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Anyagias a pasas. Vannak ilyenek. Nem csak veled lehet ilyen, mindenkivel. Menjetek kirándulni, nem kell mindig ilyen egészségtelen kajákat enni.
2023. márc. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Végül is mi ennek a “barátságnak “ az alapja?

Mi az, ami miatt érdemes vele találkozni, jönni-menni?

2023. márc. 31. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!