Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogos, ha azért nem akarok...

Jogos, ha azért nem akarok barátkozni valakivel, mert állandóan azzal henceg, hogy mennyit keres? Én meg kiskeresetűként frusztrálva érzem magam tőle.

Figyelt kérdés

Nemrég elég csúnyán öszevesztünk, elküldtem melegebb éghajlatra.

Elismerem, hogy egy lúzer vagyok és elcsesztem az életem, de nem tudom miért kell állandóan az orrom alá dörgölni ezt.


Próbálok tenni azért, hogy jobb legyen, keresek jobban fizető munkát, ősszel elkezdtem egy egyetemi képzést levelező tagozaton, hogy azzal jobb legyen.


De, hogy őszinte legyek, nem is a “barátságát” hiányolom, hanem az zavar, hogy megalázott és fölé akarok kerülni a társadalmi ranglétrán



2023. márc. 14. 21:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Jogos
2023. márc. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A jogos szerintem nem jó kifejezés, de érthető, sőt, természetes, hogy nem akarsz barátkozni ilyen emberrel.
2023. márc. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem beteg az az ember, aki mindig hangoztatja, hogy mennyit keres. Egyszer el lehet mondani, utána unalmas.

Inkább építsd magad, minthogy hülyékkel foglalkozz.

2023. márc. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Jogos,mert ha állandóan fölényeskedik,akkor nem segíteni akar rajtad.Ártásra ott vannak az ellenségek.
2023. márc. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Esélyes, hogy pl. én, de valószínűleg te is, fordított helyzetben a módját kerestük volna, hogy kicsit kihúzzuk a kakából azt, akivel, nevezzük így, barátságot tartunk fenn. Késve sértődtél meg, legközelebb könnyebb lesz.
2023. márc. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azzal barátkozol, akivel szeretnél. Nekem vannak emberek, akik ugyan semmit nem vétettek ellenem, de már az első találkozásnál éreztem, hogy nem akarok velük időt tölteni, nem vagyunk egy hullámhosszon.
2023. márc. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Régen viszont tök jóban voltunk, csak valahogy fejébe szállt a pénz és megváltozott.

A régi idők miatt hiányzik

2023. márc. 15. 18:36
 8/9 anonim ***** válasza:
Összességében viszont nem nagy veszteség, talán ez jelent valamennyi vigaszt. A tényleges elvesztése réges-rég megtörtént, akkor se gyászoltál tulajdonképpen. :)
2023. márc. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Te is füllenthetsz akkorát mint ő...
2023. jún. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!