Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak, ha egy barátom...

Mit csináljak, ha egy barátom állandóan cinikusan, lenézően válaszol, és kvázi bármit kérdezek, ideges velem?

Figyelt kérdés
Mondtam neki, hogy ne csinálja, nem esik jól, de azt mondta, hogy ne vegyem magamra, ilyen a természete.

2022. júl. 7. 12:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező barátkozni vele.
2022. júl. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Inkább megszeretném ezt oldani valahogy. Vagy hagyjam?
2022. júl. 7. 12:53
 3/7 Shaddark ***** válasza:
100%

Hagyjad.

Az ő szemében nem vagy elég "értékes", ezért nem éri meg energiát és időt pazarolni erre a kapcsolatra.

2022. júl. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Te az ő magatartását nem tudod megoldani, csak a sajátodat.
2022. júl. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Eldöntöd, mennyit ér meg neked ez a barát. Ha ennyit nem, akkor nem barátkozol vele, ha fontos neked, akkor megbeszéled vele, hogy legyen szíves változtatni. Ha nem változtat, akkor újra felteszed az eredeti kérdést: megér-e ez a barátság nekem egy kicsivel több erőfeszítést, és kezded elölről.
2022. júl. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a családtagjaim ilyenek.
2022. júl. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%
#5-ös vagyok: most azért lettem lepontozva, mert azt mondtam, hogy mielőtt elküldi a p.csába, még mérlegeljen és vállaljon konfliktust?
2022. júl. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!