Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan osszátok be az időtöket...

Hogyan osszátok be az időtöket hogy a barátokra is jusson belőle elég?

Figyelt kérdés
A mai világban aaaannyi de annyi teendője van egy embernek.. megannyi stressz, a karrier folytonos építgetése, háztartás, család. Na de a barátságok fontosságát se felejtsük el! Ugyanolyan fontos. Na de ti hogyan szakítotok erre időt??? Például én mindig rohanok. Gyorsan fürdés, vacsora készítés, hajmosás, satöbbi satöbbi. Valahogy válaszolni pedig sajnos mindig elfelejtek. Viszont így annyi barátot veszítettem már el, hogy megszámolni sem tudok. Hogyan lehet egy teljes élet mellett barátságokat is fenntartani? Mikor szoktatok időt szánni az írogatásra/telefonálásra/találkozásra a barátaitokkal? Azonnal visszaírtok? Hogyan menedzselitek az időtöket hogy a barátokat se hanyagoljátok el??? Légyszi sok választ. Évek óta küzdök a gonddal de így sajna örökre magányos leszek.

2023. márc. 19. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

Általában a barataim osztják be.

Nem érdekli hogy nem érek rá órakig festem mosom pakolom a hajam, akkor is feljön es hoz magámank mondjuk egy konyvet.

Nem erdekli ha mennem kell valahova meg 6 helyre ügyet intezni, eljon kocsival hogy majd ő elvisz mindenhova szálljak be.

Nem érdekli ha depis vagyok begubózom, világvégém van, eljön feldob es kirángat belőle és azt veszem magamon észre hogy már vele nevetek a törzshelyünkön.


Olyan szinten pattintom le pedig ezekkel a pasikat hogy nem jó a ma mert hajmosás festés,(meg kedvem sincs), vagy ügyintézés, minden van, vagy azzal hogy ma élni sincs kedvem hagyjon békén, hogy eddig csak olyan pasik voltak képesek velem kapcsolatra akik ezt egyszeruen nem hagyják atveszik az irányitást és így ledominálnak.


Akiket ezekkel le tudok rázni és tiszteletben tartják hogy nem érek rá, es nem tesznek semmit gyakorta még a randi is nehezen jön nekem össze, nemhogy egy kapcsolat.


Lehet ez vmi ösztönösen az erős gének keresése bennem egy életkéoesebb utódhoz?:D

2023. márc. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bocsi azt hittem párkaocsolat. De barátokkal ugyanez van. Ők jönnek hozzám vagy megesküdtetnek hogy de holnap tényleg átmegyek nem mondom le mint mindig:)

A barátaim is "erősek":)

2023. márc. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A barátnök is hatalmasak voltak egyszer.mikor mondtam hogy á takarítok, átjöttek hozzám velem takarítani:)💓

Habár ez megesik köztünk odavissza :)

(1-2 voltam)

2023. márc. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3 havonta ülök össze sörözni a barátaimmal, amúgy néha telefonon beszélgetünk, de ennyi. Egyikünk sem igényli hogy naponta zaklassuk egymást, vagy a másik nyakán csüngjünk.
2023. márc. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!