Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Huszonévesen ti hogyan tettete...

Huszonévesen ti hogyan tettetek szert barátokra?

Figyelt kérdés
Van egy olyan érzésem hogy ebben a korban a kapcsolatok már nem kezdenek el annyira romlani, mint általános vagy középiskola után, mindenkinek megvan a maga társasága, akinek meg nem, az így járt, tudni kellett volna ismerkedni.

2022. szept. 9. 06:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Munkahely
2022. szept. 9. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Egyébként gyerekkorban sokkal könnyebb a barátkozás, több a lehetőség.
2022. szept. 9. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

Romlanak azok bőven, ne aggódj. Nagyon nehéz a felnőtt barátságokat fenntartani, mert bár a gyerekkorral ellentétben valóban nem "muszájból" látjátok egymást állandóan (pl. suli miatt), de cserébe nehezebb is egyeztetni az időt, jobban megismerni a másikat, sokszor ugye a múlt miatt zárkózottak az emberek, stb..


Tehát huszonévesen is úgy barátkozol ahogy 30-asként, 40-esként és felette, eljársz közösségekbe, beszélgetsz emberekkel, megbeszélsz velük külön programokat és lassan építed velük a kapcsolatot.

2022. szept. 9. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%
Aki tud ismerkedni, az minden életkorban és minden élethelyzetben tud. Aki meg nem, az igazad van, így járt.
2022. szept. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Akkor nekem a sorsom elég hamar meg volt pecsételve. Már négy évesen az óvoda első napján is csak néztem, hogy ezek honnan ismerik mind egymást...
2022. szept. 9. 08:18
 6/11 anonim ***** válasza:
75%

Nekem megmaradtak a gyerekkori barátaim.

Egyetemen, koliban, hobbikon és barátokon keresztül pedig bővül.

Mondanám, hogy munkahely, de az a korábbiakkal átfedésben van.


Most 21 vagyok, a legrégebbi barátságom már nagykorú.

2022. szept. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szerencsés vagy 6-os.
2022. szept. 9. 08:58
 8/11 anonim ***** válasza:
80%

Nekem 1 maradt meg gyerekkorból.

Igazából lehetne több is,de nulla energiát fektettem bele sajnos amikor lehetett volna, most már elfoglalt felnőttként valóban nehezebb építeni,de még fenntartani is a barátságokat. Pedig amúgy lehetne,vannak emberek akik alapvetően nem zárkóznának el előle. Januárban megismertem ezen az oldalon egy lányt, nagyon jól el tudnánk lenni, de egyszerűen összeegyeztethetetlen mindkettőnk részéről...

2022. szept. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Alapvetően igen, szerencse is kell. Plusz jó emberismeret, megfelelő kommunikáció, alkalmazkodás, rugalmasság stb is segít. Plusz közös érdeklődésnek megfelelő egyéb adottságok (kalandvágy, tudásvágy stb)


De szerintem rengeteg potenciális baráttal tudnánk találkozni, csak élni kell a lehetőségekkel.

2022. szept. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
11%

Sehogy


22F

2022. szept. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!