Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az egyik barátnőmnek most...

Az egyik barátnőmnek most halt meg a lova és nem tudom, hogy hogyan kérdezzem meg tőle, hogy hogyan érzi magát. Megkérdezzem tőle egyáltalán?

Figyelt kérdés
A lónak egy éve nem működött rendesen a veséje, ezért halt meg, 11 éves volt. Én is eléggé szerettem a lovát. A barátnőmnek már haltak meg lovai

#ló #segítségnyújtás #Gyász feldolgozása
2023. márc. 27. 17:40
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2023. márc. 27. 19:10
 12/15 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem is egyszer említsd meg, hogy részvéted a lova miatt - és akár azt is, ha komolyan gondolod, hogy ha bármiben tudsz segíteni, akkor csak szóljon.


Utána ne hozd fel többet - ha beszélni akar róla, akkor majd fog.

2023. márc. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
12-es válaszát ajánlom is
2023. márc. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
67%
Kérdezősködni semmiképp de kezdj el.Mond neki,hogy sajnálod, részvéted.Ha beszélni szeretne róla akkor majd magától elkezdi mondani.Próbáld meg elterelni picit a gondolatait a lóról.
2023. márc. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
54%
#12 Pont így. Szokás szerint jött egy gyökér, aztán 10 válasz után eljutottunk a kiindulási pontra, mire a hülye kiélte magát. Részemről ment a zöld.
2023. márc. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!