Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csúnya, számító ember vagyok?

Csúnya, számító ember vagyok?

Figyelt kérdés

Van egy jó ismerősöm, talán mondhatnám barátnőm és igazából tényleg kedvelem is őt, mert jólelkű,kedves lány.

Ő oxigénhiánnyal született (nekem más eü.gondom van, de ez a közös kapocs).

Egy kicsit érződik rajta, hogy nehezen oldódik személyesen fel, nem mindig tudja úgy kifejezni magát, mint más pl.

Én eleinte csak levekeztem vele, írásban ez nem feltűnő, hiszen van ideje átgondolni mit írjon.

És tényleg kedvelem őt, de inkább olyan érzés élőben találkozni, mint amikor egy már nagyobb, de még gyerek a beszélgetőpartner. Pedig van barátja is, vagyis egy fiú, akit az udvarlójának hív, nem tudom mennyire komoly.


A lány testvére perfekt egy nyelvből, ami engem régóta érdekel és tanítana engem, hamarosan elkezd órákat adni.

Sajnos úgy érzem ez is az oka annak, hogy szorosabbra fogtam a barátságot.

Pedig, ahogy írtam, kedvelem őt, de nem tudok mély barátságot elképzelni vele. Jelenleg így érzem.


Gonosz vagyok és számító?


2023. márc. 27. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Fölösleges ezt elemezni.

Vele jó ismeretségben vagy.

A testvére nyelvet tanít neked. Gondolom, fizetsz érte.

2023. márc. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Ingyen lennének az órák? Ha igen és nem akarsz barátságot, akkor szerintem eléggé kellemetlen helyzet lesz.
2023. márc. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
Attól miért lennél számító, hogy valakivel kapcsolatban azt érzed, hogy nem ő lesz életed legjobb barátja?
2023. márc. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én amikor megjerestem a testvérét, akkor mondtam, hogy természezesen nem ingyen szeretném. De van egy olyan érzésem, hogy nem akarja majd elfogadni a pènzt. Pedig sokkal jobb érzés lenne, ha kifizethetem.
2023. márc. 27. 18:34
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor fizesd ki, és meg van oldva, tiszta, egyértelmű helyzet.
2023. márc. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!