Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi lesz, ha nem tudok barátoka...

Mi lesz, ha nem tudok barátokat szerezni külföldön?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon szeretnék külföldre menni majd jövőre Erasmussal, de legnagyobb félelmem, hogy tökre egyedül maradok egy idegen országban és nem lesz senki, akivel valami mélyebb barátságot tudok majd kötni. Most vagyok első éves az egyetemen és a szobatársamon kívül közelebbi barátot nem szereztem. Van egy pár ismerősöm, akikkel elbeszélgetek, ha néha összefutunk, de bulizni nem nagyon szoktunk (főleg, mert nem is nagyon járok).

Igazából az a legnagyobb baj, hogy degenerált vagyok az emberi kapcsolatok terén és fogalmam sincs, hogy kell barátokat szerezni. A mostani legközelebbi barátaimat se értem, hogy hogy viselnek el.

Érdemes nekem egyáltalán úgy kimenni, hogy nem is biztos, hogy tudok én majd ott barátságokat faragni?

Bocsi, kicsit elég katyvasz ez a kérdés, de ötletem sincs, hogy mit kéne kezdenem magammal. Mellesleg 20L vagyok.

Köszi előre a választ.



2023. márc. 27. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nem kell ezen görcsölni. Rengetegszer voltam külföldön hosszabb ideig, mindig egyedül mentem. Soha sem akartam mindenáron barátkozni, barátságok vagy kialakultak maguktól vagy nem. Ha éppen nem voltak barátaim a környezetemben azt sem éltem meg tragédiaként, inkább csináltam magamnak érdekes programokat és előbb-utóbb csatlakozott valaki.
2023. márc. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Tudatosan nyitni kell az emberek felé. Beszélgess, hivd el aki szimpatikus programokra.
2023. márc. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Elmesz erazmuszos programokra amiket hirdetnek a tobbi maganyos is ott lesz
2023. márc. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
17%
Eddig is elvoltál ezek szerint barátságok nélkül. Ezt így vetítsd ki életed hátralevő részére. Jobb már nem lesz... sem külföldön, sem itthon.
2023. márc. 29. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

4-esnek nagyon kora reggele volt úgy tűnik.

Mellesleg épp az, hogy itt vannak barátaim, de nem tudom, hogyan szerezzek újakat.

2023. márc. 29. 10:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Ahogy őket "szerezted".
2023. márc. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!