Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért csinálja ezt?

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, nevezzük Ilonának. Ilonával rengeteg időt töltünk együtt, szinte minden délutánt és hétvégét. Nagyon nehezen engedek magamhoz közel embereket, benne bízok meg a legjobban a barátaim közül. Nem mondok el neki sem mindent, de ő tudja a legtöbb dolgot rólam. Ilonának van egy másik barátnője is, Zsófi, akivel én is nagyon jóban vagyok, de messze nem annyira mint Ilonával. Ilona állitása szerint semmi problémája nincs egyikőnkkel sem. Ezt fullosan el is hittem neki, mert soha egy rossz szót sem szólt Zsófiról. Viszont valamelyik reggel(nalam aludt este) feloldva hagyta a telefonját amíg mosdóban volt. Odamentem, hogy kikapcsoljam, de egy beszélgetés volt megnyitva rajta, és rögtön kiszúrtam a nevemet. Túl kíváncsi voltam és beleolvastam. Zsófival való beszélgetésük volt. Ilona szinte végig engem beszélt ki, minden kicsivel érzékenyebb témáról, amiről beszéltem neki, Zsófi is tudott. Szinte végig engem szidtek én meg voltam hogy most mivan.

2023. ápr. 7. 09:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak kihasznál téged mindkettő. Szakítsd meg velük a kapcsolatot amilyen gyorsan tudod! És nehogy azt hidd, hogy nélkülük egyedül maradsz, mert rengeteg olyan ember van, aki 10-szer jobban megéri, hogy barátkozz velük és megbízz bennük, csak még nem találkoztál ilyenekkel.
2023. ápr. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Senior Séf ***** válasza:
100%
Ilyen barát mellett ellenségre már nincs is szükséged.
2023. ápr. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#2 Hogy is szokták mondani? Nem kell nekem barát, ha van ellenségem?
2023. ápr. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, higy mindezek ellenére is nafyon szeretem mindkettőt, nem hiszem, higy képes lennék megszakítami a kapcsolatot
2023. ápr. 9. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!