Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szólhatok az ismerősömnek...

Szólhatok az ismerősömnek hogy ne csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Van egy 50 éves hölgy ismerősöm. Elég szoros a kapcsolat köztünk, a fogadott fia vagyok. Viszont lett egy párja akivel nyalják falják egymást, az én jelenlétemben csókolóztak stb és nagyon feszélyezett. Kellemetlen volt. Mit tehetek ez ügyben? Szólhatok Neki?
2023. ápr. 7. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szólhatsz.
2023. ápr. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
66%
Szóljál. Nálunk az egyetemisták tolják a magánéletüket a környezetük felé. Szóltunk nekik többször, hogy hiába fiatalok, másokra tekintettel kellene lenni. Erre vigyorogva megkapta az ember, hogy nem ártana nekünk is kicsapongós életet élni.
2023. ápr. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
És miért vagy ott velük, nem értem.
2023. ápr. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Helyedben elkezdenék náluk nyitott ajtónál kulázni, hátha attól észbe kapnak
2023. ápr. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
Szólj neki,ha zavar.
2023. ápr. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szólhatsz, vagy felállhatsz és kimehetsz a helyiségből, hogy "bocs, nem szeretnék zavarni". De nem biztos, hogy jól fogják fogadni. Velük élsz? Vagy látogatóban vagy ott, amikor ezt csinálják?
2023. ápr. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Búcsúzz el, hogy nem akarsz zavarni.
2023. máj. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Neked kellene észrevenned magad, hogy akkor fölösleges a jelenléted.

Amúgy mit is jelent nálad a "nyalják-falják" egymást?

Ez nem egyértelmű. Mi 25 évi házasság után is, ha elmegyünk is egymás mellett, kapok egy simogatást, én adok egy puszit. A férjem általában fogja a kezem, úgy közlekedünk.

2023. máj. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!