Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez milyen ötlet új barátok...

Ez milyen ötlet új barátok szerzéséhez?

Figyelt kérdés
Szerintetek creepy odamenni a könyvtárban ismeretlen, külsőleg szimpi emberekhez, akik olvasnak? Vidéki vagyok, sajna ennyire kifogytam az ötletekből.

2023. ápr. 20. 23:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
25%
Attól függ mennyire nyitottak, én örülnék neki, de más, ki tudja... Amúgy miért nem barátkozol neten? Úgy tiéd az egész világ, sokkal több emberhez eljutsz. Ja hogy nem akarsz utazni? Miért? Jó dolog az, nekem a legjobb barátom jelenleg 240 km-re, 5 órányi vonat+buszútra lakik tőlem, 3 átszállás. De megyek hozzá, ennyit megér a barátsága.
2023. ápr. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
Eléggé. Olvasni mennek oda, Te pedig zavarod őket.
2023. ápr. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék utazni, mert még helyben sincsenek barátaim. Chateléssel eddig sokra nem jutottam, helyieket pedig aligha találok. De ezek az én preferenciáim, amiért nem kell magyarázkodnom


Nehéz kérdés, szerintem is nyitottságtól függ és kedvtől. Na és először elég kínos :D Azért gondoltam jó ötletnek, mert ez kicsit le is szűri az embereket, hiszen nem rossz kiindulópont számomra, ha valaki szeret olvasni :)

2023. ápr. 21. 00:11
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem muszáj utazni. Én lassan 3 éve nem találkoztam haverommal, pedig ugyanabban a városban lakunk
2023. ápr. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Én szeretem a személyes találkozást.
2023. ápr. 21. 00:20
 6/17 anonim ***** válasza:
77%
Hat sztem az egyik legalkalmatlanabb hely ilyesmire 😀 De egy csomo mas helyen siman
2023. ápr. 21. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Vidékiekkel én élből nem barátkozok mert leromlana a hatalmas fővárosi pacekom ha holmi parasztokkal lógnék. Nekem rengeteg belvárosi és budai spanom van mert stabil csávó vagyok ezt tudtam intézni nem ereszkedek le alacsony szintre
2023. ápr. 21. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
A trollkodásnak is vannak mesterei, akik legalább idegesítőek vagy viccesek, de neked még fejlődnöd kell :(
2023. ápr. 21. 01:46
 9/17 anonim ***** válasza:
84%

A könyvtárak általában szerveznek programokat is, amikre lehet jelentkezni, és amiknek az a célja, hogy emberek között legyél. Nálunk az elmúlt években volt ilyen "zene története" klubb, amatőr író klubb, kézműveskedés, meg egy rakás más dolog is.

Ezekkel próbálkozz inkább, mert ha csak úgy odaállsz valaki mellé beszélgetni, akkor azt úgy 1-2 napig tudod csinálni, de aztán furán néznek majd rád a könyvtárosok, sőt, lehet el is küldenek, hogy ne zavard az embereket.


De amúgy nem csak a könyvtárban vannak ilyen programok... A városod, vagy a helyi kulturális intézmények facebookján (vagy az utcán, plakátokon) látod, hogy épp mi történik, hova lehet menni. Így ezerszer könnyebb, és természetesebb emberekkel találkozni, mint figyelmet koldulni járókelőktől.


Sok sikert!

2023. ápr. 21. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
79%
Menj valami olyan szórakozóhelyre, ahol te is szívesen ismerkedsz.
2023. ápr. 21. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!