Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Valaki valami ötlet , hogy...

Valaki valami ötlet , hogy mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
Kolis vagyok és ezért így hogy jön a nyár én másokkal ellentétben egyre lehangoltabb vagyok. A barátaim( 3 igaz barátom van) nagyon messze laknak tőlem és mivel nagyon hozzá nőttek a pasijaikhoz így nem valószínű hogy fogok velük találkozni. 4 hónapja próbálok túlleni az exemen aki amúgy a barátom szeretne maradni és néha néha így felbukkanik amivel nem tudom mihez kezdjek. A szüleim leginkább lefelé húznak és nagyon szigorú szülők. Nem sajnáltatni akarom magam de konkrétan úgy néz ki hogy egész nyáron egyedül leszek és ez megrémiszt. Utálok egyedül lenni, mert mikor elveszek a gondolataimba mindig elég rossz dolgok törnek belőlem elő. Szívesen dolgoznék is akár a nyáron dee...munkalehetőség sajnos nincs a közelbe, messzebbi helyen munkát nem engednek meg a szüleim. Nem tudom mihez kezdjek magammal, mert félek hogy nagyon magamba zuhanok. Szóval leginkább arra vagyok kiváncsi hogy ti mit csinálnátok a helyemben
2022. jún. 11. 00:46
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Keress magadhoz hasonló embereket neten. Mozdulj ki a komfortzónádból, találkozz egy régi ismerőssel.

Leginkább azt ajánlom, hogy békélj meg a saját társaságoddal, hogy az ne jelentsen terhet egy idő után sem. Pl keress hobbit, írd le a gondolataid magadnak, stb.

2022. jún. 11. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!