Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen ember, aki rendszeresen...

Milyen ember, aki rendszeresen kétségbeejti a másikat, és emiatt kijelenti, hogy elege van belőle?

Figyelt kérdés
Elkezdtem egy sokkal idősebb férfival barátkozni (ismerkedni). Egy hónap alatt többször éreztem úgy, hogy valószínűleg utál, bár nem mondta ki és ha őszintén megkérdeztem, hogy azért vagy ilyen/olyan velem, mert utálsz kérdést, legtöbbször nem adott konkrét, egyértelmű megerősítést, ködösített, de maximum háromszor fordult elő amúgy, viszont tényleg úgy éreztem, mintha eltaposna engem. Az elején mondtam, hogy papíron borderline vagyok, ami épp abban nyilvánul meg, hogy szükséges megerősítés az online kommunikációban, ahol nincs személyes kontakt ugye, amit elfogadott az elején, nem is csináltam semmi különöset, normális emberként kommunikáltam vele, próbáltam magam kontrollálni (utóbbit mindig), míg végül hozzám vágta, hogy elege van a hamis érzékeléseimből. Nagyon rosszul esett, hogy esélyt, konkrét megerősítést sem adott, hanem egyik napról a másikra hozzám vágja.

2023. ápr. 21. 05:54
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Egyébként összességében jól elbeszélgettünk.
2023. ápr. 21. 05:55
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet tényleg nem bír csak le akarja tagadni es ráfogni aremra hogy te nem vagy a normalis magadban keresd a hibát.

Rengetegen csinálják ezt.

Azok is akik megcsalják a másikat is mindig a párjukat hibáztatják.

A szemét emberek a szemétségeik okát a másikra kenik egyszeruen.

Ostobaság elhinni.

Aki gyöker az gyökér.mondhat bármit, nem rizsázni kéni tudni hanem normalisnak lenni

2023. ápr. 21. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
*ráfogni arra
2023. ápr. 21. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

"hozzám vágta, hogy elege van a hamis érzékeléseimből."


Ez egyébként baromi zavaró tud lenni, nemrég én is lezártam emiatt egy barátságot. Az illető totál nem sértő dolgokon kiakadt és képtelen dolgokat magyarázott bele teljesen normális, minden rosszindulattól mentes, átlag mondatokba.

2023. ápr. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
46%
Aztán kiderül mindig hogy nem vokt hamis az az érzékelés.
2023. ápr. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
#5 Dehogy derül ki. Akik h.gyon-sz.ron megsértődnek, azok tipikusan ezt csinálják. Minden fél mondatba belelátnak valamit, ami nincs is ott.
2023. ápr. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Aki privátban kérdezett: nem, nem ő vagyok. :) Még csak nem is vagyok férfi. És nem válaszolok privátban senkinek.
2023. ápr. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát!

Amúgy olyankor kérdeztem meg diszkréten, hogy elege lett-e belőlem vagy utál-e, amikor írt nekem emojikkal üzenetet, majd válaszoltam rá, hasonló, de kicsit kevesebb emoji mennyiséggel, amire nem válaszolt, majd írtam neki újra, gondolva biztos nem fejtettem ki rendesen a kérdését, erre pedig válaszolt üres szavakkal. Engem az ilyen passzivitás ki tud borítani, főleg ha éppen a másik nyitja meg a beszélgetést ilyen boldog hangulatban, amit ha viszonzok az a baj, ha nem, az.

2023. ápr. 21. 08:33
 9/12 A kérdező kommentje:
Mindez 1-2 nap leforgása alatt, tehát nem elvárva az azonnali válaszadást.
2023. ápr. 21. 08:34
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezerszer elpofáztam már ezen az oldalon, hogy fiatalként ne dőljetek be az ilyen vén majmoknak!

Ezek, ha azt mondják, hogy barátkozni akarnak az nem barátkozás, hátsó szándék mindig van! Teljesen más generáció, ami a tiédben természetes, alap és megszokott az nála már a határokat súrolja..

Az ilyennek sosincs jó vége. De te tudod mivel/kivel cseszed el az életed.

2023. ápr. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!