Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyen meddig tűrik...

Munkahelyen meddig tűrik próbaidő alatt, ha az új ember rendszeresen állásinterjúkra jár?

Figyelt kérdés
Felvettek, nem tetszik, de kell a munka. Közben azért keresek mást leadtam egypár helyre a jelentkezést, mennem kell interjúkra. De ezek miatt meg el kell kéretőzni

2023. márc. 13. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Fonok fuggo
2023. márc. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Próbaidő alatt havi 1x kérheti el magát. Nem vagyok szociális foglalkoztató.
2023. márc. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam főleg, hogy ebből látják, hogy nem akarok hosszútávon maradni, meg hogy csak kényszermegoldás nekem ez a munka és az első alkalommal dobbantanék
2023. márc. 13. 23:50
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség amit csinálsz hogy már próbaidő alatt keresgélsz akkor mondj fel és keress mást vagy maradj ott de ha nagyon sokszor kéretőzöl el főleg már próbaidőn akkor nagyon hamar repülni fogsz.Ennek így sok értelme nincs.
2023. márc. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha megmondod, hogy interjúra járkálsz, akkor számomra annyi is volt. Nem rabolom senki idejét. Ha kamuzol, akkor nyilván 1-2 alkalmat elnézek, mert így állok hozzá, hogy "elhiszem", hogy tényleg beteg a nagymama. Megérdemli mindenki az esélyt. De ezt sem lehet sokáig csinálni.
2023. márc. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha megkérdezi a főnök hogy még is miért kéretőzöl el ennyiszer akkor mit fogsz mondani? Hogy már próbaidő alatt már másik állást keresel? Egyből repülni fogsz mert egy munkáltató főleg ha éves állásról beszélünk akkor hosszú távra keresnek embert.Azt fogja mondani hogy viszont látásra akkor inkább keres olyat aki hosszú távon gondolkodik meg hát ugye még be is kell tanítani ami szintén idő.
2023. márc. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak hát van olyan, hogy valaki kényszerből vállal el egy munkát, mert szüksége van a pénzre, de közben gőzerővel keres egy jobb állást.
2023. márc. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezért kell mélyen kussolni arról, hogy munkát keresel....

Nem kell ezt reklámozni a munkahelyeden, mert azért az sem szociális intézmény, hogy jófejségből megtartsanak.

De ugyanakkor a másik oldal Te vagy: számlákat meg fizetned kell és erre a sz@r munka is jobb a semmilyennél, úgyhogy a munkáltatónak be lehet k....ni!


Egy-egy napra meg el lehet menni.

Ha minden kötél szakad, akkor betegszabi. Valamit valamiért.

2023. ápr. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!