Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tennél ha a legjobb...

Mit tennél ha a legjobb barátod/barátnőd elárulná neked,hogy valamilyen bűncselekményt követett el?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 22. 14:18
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Attól függ, miről van szó. Ha másnak ártott vagy kárt okozott, én próbálnám rábeszélni, hogy vállalja fel. Minden más esetben valószínűleg csak röhögnék
2023. ápr. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Attól függ, mit csinált és ami talán még fontosabb: miért.
2023. ápr. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Semmit. Fel nem nyomnám az tutim
2023. ápr. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Megkérdezném, hogy ásó kell-e, esetleg kötél, vagy hamis útlevél.
2023. ápr. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
Nekem sok barátom követett már el kisebb bűncselekményeket, olyasmiket amikkel senkinek nem árt, pl. Céges leselejtezett tárgyat hazavitt, nem adózik hobbi után, ilyen jellegű dolgokat. Ha viszont bárkiről kiderülne valami ami komoly bűn (pl. Nemi erőszak, pedofília) azonnal felnyomnám barátságtól függetlenül.
2023. ápr. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%

Életellenes bűncselekményért azonnal én vinném a rendőrségre. De még a kisérletéért is. Ha nem akarna menni, akkor szépen leültetném, és én hívnám fel a yardot. Vonatkozik ez gyilkosságra való felbujtásra és egybekre.


Az emberi gátlástalanságnak van egy pontja, ami nem elnéhető, nem tolerálható, nem kimagyarázható, és nem legyinthető.

2023. ápr. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%

6+ Kérdező a kérdésed alapján elég súlyos lehet a dolog.. van az a pont amikor tilos hallgatnod.


Vigyázz mert a bűnpártolást is szankcionálja Isten és nincs oly titok mi napvilágra ne jőne.

2023. ápr. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
42%
6+ Természetesen van az a pont és személy amikor várni kell, hogy ki nyisd a szádat. Akkor is tegyél lépéseket, hogy ha veled valami "váratlan esemény" történne, és meghallnál, ne tudja az illető megúszni, és gyorsuljanak fel az események. Pár emberkénél leteszel boritékot, és szépen benne mindent a hatóságnak.. aztán majd azok lépnek helyetted. De az illető nem fogja megúszni..
2023. ápr. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
61%
Lehetőleg kimaradnék belőle, de ha komoly dologról van szó, ami valaki testi épsége elleni cselekmény, akkor szólnék a rendőrségnek.
2023. ápr. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!