Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tapasztalatotok szerint...

Tapasztalatotok szerint melyek a legjobb online levelezős oldalak, vagy alkalmazások?

Figyelt kérdés
Itt is szoktam levelezni, de most angolul és németül is szeretnék valahol. Csetelős hely sok van, de azokat nem annyira szeretem, mert túl gyorsak.

2022. dec. 27. 12:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Global Penfriends ( [link]

Az alábbi oldalt ajánlom; évek óta használom probléma nélkül és számtalan nagyon jó barátra tettem szert általa.

Az egyetlen hátránya, hogy naponta csak egy embernek tudsz üzenetet küldeni (ha már válaszolt, akkor onnantól ez nyilván nem érvényes), így szűrik ki a troll felhasználókat és a spam-eket, amivel viszont jó munkát végeznek.

2022. dec. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]

a Slowly nevű alkalmazás is szerintem zseni, nem túl gyors, sőt ennek a lényege az, hogy minél messzebb él az ember, annál később kapja meg a levelet, ahogy ez egy fizikai levélnél is történne :)

2022. dec. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!