Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnék beszélgető...

Hogyan tudnék beszélgető viszonyba kerülni vele?

Figyelt kérdés

Lány vagyok,van egy fiú akit követek (fb-on,instagrammon,tiktokon). Annyira szeretnék vele barátságot kötni vagy legalább csak beszélgető viszonyba lenni,néha beszélni online. Nagyon sok közös van bennünk és úgy érzem hogy jóba tudnánk lenni.

Hogyan tudnák "közelebb"kerülni hozzá,vagy hogyan kezdeményezzem meg ezt az egészet? Nem egy városba élünk. Nemsokára lesz a szülinapja, gondoltam írok neki de nem tudom hogy egyáltalán vissza írna-e .

Nem párkapcsolatot szeretnék vele!



2023. ápr. 29. 09:34
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Kislány..

Engedjétek már el ezt a rajongok valami netes bohócért dolgot “akivel érzem, hogy jó barik leszünk, összeillünk”. 1000+1 ilyen üzenetet kapnak naponta. Attól, hogy te izgulsz rá ő még nem fog rád. Van 100x különb akivel ellehet rajtad kívül. + miért beszélgetne egy vadidegek kis “rajongóval”? Biztosan megvan a baráti köre és miért venne bele akárki mást? Ne legyetek már ennyire buták.

2023. ápr. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
54%
Bocs, de nem tudnák, hanem helyesen tudnék. Erre is figyelj, ha közeledni akarsz hozzá, persze nem tudom, hogy ő milyen szinten áll. Írd meg egyszerűen, hogy Üdvözöllek ismeretlenül, nagyon megtetszett a linkjeidben vagy nem tudom, mikben ez meg ez. Írd le, hogy mi. Úgy érzem, hasonló gondolkodásúak lehetünk,ezért jelöltelek be ismerősnek. Üdvözlettel: X. Y. Nem kell nagyon nyalizni elsőre.
2023. ápr. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!