Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van jelentősége ha egy pasi...

Van jelentősége ha egy pasi aki csak a kollegám, úgy köszönt ma reggel, hogy “helló bébi”? Másnak nem szokott így, mondjuk én vagyok egyedül ennyire fiatal (21)

Figyelt kérdés
2023. máj. 3. 16:14
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Van ahol ezt verbális szexuális zaklatásnak hívják és küldik a dolgozót egy kis fejmosó továbbképzésre.
2023. máj. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Csak nem valami korai 40-es, kapuzárási pánikkal? Nekik a szokásuk ez, egyébként meg visszataszító. Lehet egy lánynak bókolni szerintem, de ez a helló bébi annyira alpári, proli stílus.
2023. máj. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
27%
Kérdés, te nő vagy vagy férfi.
2023. máj. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Nincs jelentősége. Csak poénkodott.
2023. máj. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Valószínűleg feleségül akar venni és már tervezi az esküvőtöket meg a habosbabos ruhádat.
2023. máj. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Köszönj neki vissza úgy, hogy kezitcsókolom, és többé nem mond ilyet.
2023. máj. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%
Másnak nem merne így. Ez degradáló.
2023. máj. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lenéz. Így felnőtt nőnek nem köszönünk. Visszakérdeznék, hogy ezt nekem mondtad?
2023. máj. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mondjuk ez szerintem rha.dtul lenéző, degradáló, és bébizni akkor szokták a nőket, amikor megfektetnék.


Visszakérdeznék, hogy mit akar, és lesz szíves megadni a tiszteletet, továbbá, ha nem fejezné be mennék a HR-re.

Nem hiszti, hanem mert többre becsülöm magam annál, mintsem eltűrjem egy kapuzárásos phsz viselkedését.

2023. máj. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!