Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Más is van olyan helyzetben,...

Más is van olyan helyzetben, hogy a barátai, barátnői kevésbé bulizósak (vagy bármi más tevékenység behelyettesíthető ide), mint ő, és emiatt sok mindenből kimarad, ahova szíve szerint elmenne, de egyedül nem annyira?

Figyelt kérdés

Ha még vagytok így néhányan, és ha pl összejövünk minimum 5en (főleg lányokra gondoltam, de persze fiúk is jöhetnek), én szívesen csinálnék egy messenger csoportot, hogy hívjuk meg ott egymást koncertre, buliba, kultúrprogramokra, kis péntek esti lazulásokra, bármire, ahova kedv lenne elmenni, csak társaság éppen nem.


Csak a korrektség jegyében, nem "klasszikus" barátokat, barátnőket keresek, mert nagyon sok energiát most nem tudnék egy új barátságba beletenni, meg azt nem is egy ilyen poszt formájában tenném. Barátaim vannak, akikkel lelkizgetek, fontosak nekem, fontos vagyok nekik, stb. A cél tényleg annyi lenne, hogy legyen egy kis csapat, akikkel tudunk programozni és aktuálisan jól érezni magunkat, ha többen egyszerre ráérünk, és ha az egyéb társaságaink nem kaphatóak erre.


Van köztetek, akiben lenne erre nyitottság, és kb hasonló korosztály, mint én (22L) és budapesti?


2023. ápr. 27. 23:51
 1/3 A kérdező kommentje:
(persze a közös érdeklődésből meg beszélgetésekből lehet barátság nyilván, csak nem ezzel a céllal került ki a kérdés😊)
2023. ápr. 28. 00:01
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Sokan jarnak egyedul bulizni. Menj el egyedul mindenhova es ott majd szemelyesen szerzel baratokat.

Rengeteg embert latok en is egyedul bulizni.

2023. ápr. 28. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 NTBS ***** válasza:
100%
Igen, csak én már túlkoros vagyok.
2023. ápr. 28. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!