Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Anyukámnak mit vegyek csak...

Anyukámnak mit vegyek csak ugy random?

Figyelt kérdés
Megszeretném lepni anyukamat egy ajandekkal de sose mondja mit szeretne vagy mire lenne szuksege igy nem tudom mit vegyek neki.

2023. máj. 14. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Aranyos vagy :)

Szokott teázni? Mert akkor pl egy teaválogatás és egy teafilter-tartó doboz jó lehet

Vagy egy meleg zokni (az enyém imádja ezeket)

Édesség amiért tudod hogy odavan, de magának nem venné meg, mert drága (enyémnek ez az after eight és a narancsos étcsoki)

Remélem valamelyik jó lesz :]

2023. máj. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
14%

Semmiképpen sem javasolnám az amit az 1-es.


Ezek üres, semmitmondó tárgyak. Amiben nincs semmi érzelem.


Tudsz főzni? Lepd meg egy finom vacsorával, egy szép virággal, szépen takaríts ki, és menjetek el ketten mikor jobb az idő egy mozi stb.. Te legyél vele és ő legyen kicsit gyerek szerepbe. Vidd végig a városon, és tuti, hogy észre fogod enni, ha figyelmes vagy, mi az amin rajta felejti a szemét:) Ti legyetek csak ketten:) Több gyerekes családban ez totálisan nyerő tud lenni:)

2023. máj. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
14%
*ha figyelmes vagy, mi az amin rajta felejti a szemét, másnap visszamész és megveszed, és pár nap mulva egy jobb pillanatba a kezébe nyomod:) Lehet el is fogja sírni magát:D
2023. máj. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
csokiválogatós cucc
2023. máj. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#2 miért lenne az? Pont azért írtam ezeket, mert ezek hasznosak lehetnek, és a teásdobozt ki is lehet dekorálni, pl lefesteni, a vastag zokni meg ahogy írtam, az én anyámnak nagy kedvence, tehát nem csak egy tipik bögre szerű "nesze fogd meg" ajándék, az édesség meg ugyanez
2023. máj. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

amúgy is a kérdés az volt, hogy mit VEGYEN az illető, tehát az, hogy főzzön neki, vagy menjenek el sétálni, nem olyan válasz, amit várt a kérdező

A mozi pedig tényleg sokkal kevésbé "üres" :D

2023. máj. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
88%
2# Amit írtál azt inkább a párok csinálják! Nem azt mondom hogy valami közös program nem jó! De vacsora, virág meg mozi...
2023. máj. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!