Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez nagyon gáz? Mi a véleményet...

Ez nagyon gáz? Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Az a helyzet, hogy tervezek egy szülinapi bulit magamnak. Ez még messze van, de egy dolgot már letisztáztam magamnak agyban, hogy mit nem fogok csinálni. Nem szeretném, hogyha a meghívott barátaim párjai is jönnének a buliba. Egy barátnőm is ugyanígy van ezzel, szóval valószínűleg az ő buliján is ez lesz.

Az ok a következő: nem bírom azt, hogyha a szerelmespárok csak egymással foglalkoznak egy bulin. Eljönnek együtt, aranyos, gyönyörűek, szerelmesek, ezzel semmi baj nincsen. De amikor a párjukon kívül nem szólnak senkihez, az szerintem gáz. Mármint, ha én meghívom a barátnőmet, aki egész bulin csak a barátjával van elfoglalva, azt én zokon veszem.

Természetesen más a helyzet akkor, hogyha mindkét féllel jóba vagyok, de akkor se legyenek egymásba cuppanva. Én úgy gondolom, hogyha van egy barátom/barátnőm, aki hozná magával a párját, aki ott mondjuk rajta kívül senkit nem ismer, az csak kellemetlenségeket szülne, jobb ilyenkor otthon hagyni. Nem kell mindenhova együtt menni, egy estét kibírnak egymás nélkül.

Gáz, ha ezt én így gondolom? Senkit nem szeretnék kiközösíteni, de nem szeretnék ismeretlen embereket a saját szülinapomon, ahol valószínűleg ők sem éreznék jól magukat.

Ha lenne barátom, és így ilyen szituáció előállna, meg tudnám én is érteni a helyzetet.

Szerintetek ez helyes így?



2023. máj. 15. 20:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
74%

#10


"Hát ki vagy te"


Talán a szülinapos??? Nem. kötelező elmenni, ha pár órát nem bírsz ki anélkül, hogy a pasid seggéből lógj ki. Nem az ő fejében kéne rendezni, hanem a tiédben. Az ÉN szülinapomra azt hívok meg, akit ÉN akarok. Ha 10 főt szeretnék meghívni, az nem 20 fő...

2023. máj. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
13%

En is ezt mondom. Azt hivtok meg akit akartok. Es ha en nem akarok, menni akkor nem megyek.

Ez a szulinap csak nektek szamit. Nem veletlenul magadnak kell szervezned. 😅 mindenki mas le se szarja. Egy a sok kozul. Es ha te mondod meg h kik nem mehetnek. Akkor lehet par ev mulva mar egy span se lesz.

2023. máj. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
#12 Hálistennek nekem nem olyan baráti köröm van, ahol a szülinapom csak nekem számít és "mindenki más le se szarja". Ha te ilyen "barát" vagy, szerintem ne nevezd magad annak. Kettőnk közül nem én vagyok az, akit a magány veszélye fenyeget. Ilyen hozzáállással ne csodálkozz, mert mindenki azt kapja vissza, amit ad.
2023. máj. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

#10 és #12. Min vagy felháborodva? Igen, sokan viszik/hozzák a párjukat. Viszont, én a barátaimnak is meg fogom mondani, hogy én nem a párjukra vagyok kíváncsi, hanem rájuk. Ennyi. Megsértődni megsértődhetnek, de én nem úgy ismerem az én barátaimat, hogy ezen fennakadnának, plusz ők is tudnak ép ésszel gondolkozni. Nekem ez az "együtt vagyunk, menjünk mindenhova együtt" felfogas nem jön be.

"Es ha en nem akarok, menni akkor nem megyek." Ha valaki azért nem jön bulizni, mert aznap nem lóghat a párjával, az csak neki lesz szívás, nem nekünk XDDD.

"Nem veletlenul magadnak kell szervezned." 10 emberből 9 magának szervezi. Miért, mit csináljak, mondjam meg a barátaimnak, hogy ugyan szervezzenek már nekem egy bulit, mert én 17 évesen nem vagyok erre képes?

Én nem tudom te hány éves vagy, de manapság már nem úgy néz ki egy buli, hogy jöjjön aki akar. Az jön, aki meg van hívva. És meglepő módon az hívja meg az embereket aki szervezi a bulit. Ez lehet új neked, de én nem akarok mindenféle random arccal bulizni a szülinapomon. Ez van.

De azért megnyugtatlak, ha bármelyik barátom kellemetlenül érezné magát azért, mert ő nem hozhatja magával az egész családot plusszba, nem lesz ebből balhé, sértődés. Otthon marad.

2023. máj. 18. 20:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!