Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok, ti barátkoznátok egy...

Lányok, ti barátkoznátok egy meleg fiúval?

Figyelt kérdés
2023. máj. 17. 13:28
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Nekem nem információ egy másik emberről, hogy meleg vagy sem. Így én igen. Nem ettől függ a barátkozás számomra.
2023. máj. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

Persze. Ugyan olyan ember, mint bárki más. A barátságát nem a nemi beállítottsága fogja meghatározni.


Szóval igen, én barátkoznék.

2023. máj. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha szimpatikus, akkor igen, nem ezen múlik. Ugyanúgy barátkoznék mint hetero sráccal, lánnyal, nem hetero lánnyal. Nem számít.


Viszont ennyi nem elég. Automatikusan nem lesz szimpatikus valaki azzal, hogy meleg (azzal sem, ha nem meleg)

2023. máj. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem igazán szoktam érteni ezeket a kérdéseket, ha barátkozni akarok az illetővel, és nem mást, akkor teljesen közömbös számomra a nemi irányultsága. amúgy igen, nőnemű vagyok, és vannak néhány meleg barátaim (statisztikai alapon biztos több is, max nem tudok róla) de nem azért a barátom mert meleg hanem mert kifejezetten szórakoztató személyiség.
2023. máj. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Dehogy. Abszolút ki van lőve.

Egyszer egy korábbi homokos barátommal szétpiáltuk magunkat egy házibuliban. Ő nagy szexmániás volt amúgy...

Aztán kialakult egy orgy a társaságban. Erre a buli hevében belém is dugta a szerszamát.

Jókat rögögtünk... Ja ja!...

Aztán három hétig jártam orvoshoz, mert elkaptam egy nemi bajt tőle!

Azóta k#rvára vigyázunk a csajokkal, hogy kivel melyik baráttal ''melegedünk'' össze.

2023. máj. 20. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Előző válaszoló voltam.


25/N

2023. máj. 20. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!