Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szemét vagyok ha a barátnőm...

Szemét vagyok ha a barátnőm párkapcsolata miatt véget vetek a barátságunknak?

Figyelt kérdés

A barátnőmn 20 éves, 2 évvel ezelőtt kapcsolata lett egy nála 12 évvel idősebb férfival. De a férfi csak szórakozott vele, házasságot ígért neki, azt mondta, hogy meg akarja ismerni a szüleit stb. miközben több nővel is beszélgetett. De a barátnőm beleszerett, sosem tudta elfelejteni őt. Most megint elkezdtek beszélni és adni akar neki egy esélyt. Én tudom, hogy megint ki fogja használni a barátnőmet, de akármit is mondok neki, tudom, hogy sosem tud lemondani erről az emberről.


Úgy érzem, hogy megundorodtam a barátnőmtől és nem tudok a barátja lenni egy olyan lánynak aki ennyire képes megalázni magát egy férfi miatt.

Mit gondoltok?


2023. máj. 19. 21:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
egyetertek. tiltsd
2023. máj. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
41%

Voltál már szerelmes?

Miért nevezed barátnődnek, amikor nem vagy az?

2023. máj. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
32%

"miközben több nővel is beszélgetett"


Szóval ha egy férfi szóba áll másokkal is, akkor az szerinted már gázos.

Beteges vagy és féltékeny!!

Irány az orvos!

2023. máj. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
56%
Ha ezért megszakítanád vele a barátságot, sosem voltál a barátnője.
2023. máj. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
54%
Nem tudsz emiatt szemét lenni, mert ti soha nem voltatok barátok. Semmit rosszat nem írtál a pasiról igazából, mert a "12 évvel idősebb" és a "több nővel is beszélgetett" nem jelent sem kihasználást, sem semmi mást. Ráadásul a lány nem a tulajdonod, nem határozhatod meg neki, kit szeressen és kit ne. Inkább féltékenynek tűnsz, mint aggódó barátnak.
2023. máj. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
63%
Tedd azt ha így érzel. Mondjuk valószínűleg ő szemétnek fog gondolni mikor majd szétmennek és szüksege lenne rád, meg kb mindenki aki kedveli őt.
2023. máj. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Semmi rosszat nem írtam? A pasi megcsalta!!!

Reményt adott neki, áltatta, hogy feleségül fogja venni, miközben több nővel is flörtölt. Egy másik nő írt rá a barátnőmre, hogy a pasi az ő pasija és hagyja békén. Ha te annyira komolyan gondolod valakivel, hogy feleségül akarod venni, miért írogatsz, flörtölsz más nőkkel is? Ha pedig tudod, hogy úgysem fogod feleségül venni úgysem, miért hazudsz egy tapasztalatlan fiatal lánynak aki szerelmes beléd?

2023. máj. 19. 21:45
 8/13 anonim ***** válasza:
97%
Figyi, elmondtad neki a véleményed, ennél többet nem tehetsz, mivel felnőtt ember. Nem az anyja vagy, hanem elméletileg a barátnője. Ha hulyeseget csinál, innentől kezdve az ő baja, vagy tanul belole, vagy nem.
2023. máj. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
43%

"miközben több nővel is beszélgetett"


Igen, tudom, ismerem a mesét a prostiról, aki a hangjával is ki tudta elégíteni a férfiakat, de az csak mese... Te meg csak annyit írtál, hogy a pasi beszélgetett. Viszont rettentően ki vagy akadva, ez tényleg fura.

2023. máj. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Egy ilyen kontextusban nyilván beszélgetés alatt nem arra gondolok, hogy az időjárásról beszélgetett más nőkkel....


Ki vagyok akadva, mert a barátnőm 2 évig egy olyan férfiért sírt, aki megcsalta, átverte. Tönkrette a lány önbizalmát, két évig hallgattam, hogy őt csak kihasználták, soha senki sem fogja szeretni, soha senki fog ránézni. Emiatt a barom miatt nem adott esélyt senki másnak. És tudom, hogy megint csak szórakozni akar vele...

2023. máj. 19. 22:15
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!