Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szemét vagyok ha a barátnőm...

Szemét vagyok ha a barátnőm párkapcsolata miatt véget vetek a barátságunknak?

Figyelt kérdés

A barátnőmn 20 éves, 2 évvel ezelőtt kapcsolata lett egy nála 12 évvel idősebb férfival. De a férfi csak szórakozott vele, házasságot ígért neki, azt mondta, hogy meg akarja ismerni a szüleit stb. miközben több nővel is beszélgetett. De a barátnőm beleszerett, sosem tudta elfelejteni őt. Most megint elkezdtek beszélni és adni akar neki egy esélyt. Én tudom, hogy megint ki fogja használni a barátnőmet, de akármit is mondok neki, tudom, hogy sosem tud lemondani erről az emberről.


Úgy érzem, hogy megundorodtam a barátnőmtől és nem tudok a barátja lenni egy olyan lánynak aki ennyire képes megalázni magát egy férfi miatt.

Mit gondoltok?


2023. máj. 19. 21:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
29%
Gáznak gáz, amit csinál nyilvánvalóan, tuti nincs minden rendben a toronyban, de ezért egy barátságot megszakítani... Legalább ne mentegesd magad, szemét vagy, ennyi. Ez kb olyan, hogy a bajban hagyod ott, azt gondolom elvárnád, hogyha veled történne valami, akkor ott legyen neked. Ez nem barátság, ami köztetek van.
2023. máj. 20. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
41%
Hát, valóban nem te leszel az év barátnője. Gondolom különösebben sose kedvelted. Nem kell hazudni se itt, se magadnak.
2023. máj. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%
Féltékeny vagy, hogy neki legalább volt már pasija, míg neked csak az oviban.
2023. máj. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!