Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van esélyem ennyi idő után...

Van esélyem ennyi idő után megtalálni egy régi ismerősömet?

Figyelt kérdés

A sztori röviden annyi,hogy 2006 augusztusában bekerültem pszichiátriára Budapesten időszakos szorongásos zavarok miatt. Ott megismerkedtem egy akkor 19 éves sráccal aki durva kábítószerproblémák miatt került be szülei által,én 1 hónapig voltam ott ő 2 hónapig,de az idő alatt közbe telefonszámot,citromail címet meg facebook elérhetőséget cseréltünk. 1 hónappal utánnam ő is kijött,hetente összejártunk sörözni,bulizni,új kapcsolatokat kiépíteni. Utánna kb 3 évre rá egy csúnya élethelyzet miatt megint rácsúszott a drogokra először tudta kontrollálni és ritkán volt fogyasztó. Utánna egyre jobban rácsúszott és drágább anyagokra ment el minden pénze,ezért utánna olyan anyagokat használt mint a töltőgáz,BICA,szintetikus drogok (herbál) Akkor 6 hónapra eltűnt nem vette föl a telefont,nem válaszolt az üzenetekre,majd újra taliztunk akkor már minimum 10 évet öregedett kinézetre ezen nagyon meglepődtem. De eléggé zavart volt akkor is,elmondása szerint már nem emlékszem pontosan asszem azt mondta 1 hónapja utcán él. Utánna megbeszéltünk egy talit a következő hétre,abból 2 hét lett mert valami dolgom volt de mielőtt a tali lett volna már ki volt kapcsolva a telefonja,a megbeszélt helyre nem jött el,utánna napokig hívogattam, ki volt kapcsolva,írtam neki facebookon is ott sem volt fenn. Utánna rá egy hónappal mikor hívni próbáltam azt hallottam,hogy már nem él a szám mert azt mondta nem kapcsolható előfizetőhöz,utánba láttam a facebookja is törölve lett,tehát kb 2011 novembere óta nem tudok róla semmit.Hol érdemes utánnakérdezni,mivel nevét tudom,hogy hol van ò;mivel rokonait,barátait nem ismerem?!


Elnézést,hogy ilyen hosszú lett,de köszönöm aki tud válaszolni,olyan válaszok nem érdekelnek,hogy miért foglalkozok ennyit egy emberrel,ragaszkodó típus vagyok egy jó cimborához..



2023. máj. 21. 00:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Viszonylag kevés. A rokonait nem zargatnám ilyennel, tök mindegy mennyire vagy ragaszkodó - van elég bajuk.


Személyes információkat pedig nem fognak kiadni intézményekből, még ha vissza is került vagy épp ott lenne.


Az is benne van, hogy évek óta elhunyt.

2023. máj. 21. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen,sajnos nagyon rossz életmódot folytatott és egyre jobban csúszott le mind az emberi méltóság,mind a társadalmi rétegek legaljára,de az elején még nagyon jó meglátása volt a vipágra,emberekre,de a végen már 2 momdat leírása is nehézségekbe ütközött,de én azon lepődök meg,hogy lett törölve a facebook accountja,illetve a telefonszáma hogy lett "halott" egyről a kettőre olyan gyorsan?
2023. máj. 21. 01:30
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg meghalt.
2023. máj. 21. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!