Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Segítség, mit tegyek, hogy ne...

Segítség, mit tegyek, hogy ne idegesítsen a barátnőm?

Figyelt kérdés
Van egy ''legjobb'' barátnőm, akivel tök jól elvagyunk,de aztán valami bekattan neki, vagy nemtudom, és mindig fontoskodik, és k'rva idegesítő (Pl: Jajj ezt nem így kell csinálni, Jajj ez így nem fog sikerülni, Ilyet nem csinálsz stb stb...) Hozzátéve k'baszott nagy egoista, és bármi ami tetszik nekem, azzal jöm, hogy egy sz'r, és ő, mennyivel jobban néz ki, de utána elmondja, hogy viccelt azzal, hogy jól néz ki, de attol még szar a ruhám, hajam, akármim, ami nekem még így is k'rva sz"rul esik. Mindig azzal zaklat, hogy gyenge vagyok lelkileg, meg ilyenek, de amikor kiállok magamért, mert összeveszünk, akkor mindig jön azzal, hogy jajj a seggébe vagyok folyton, meg, hogy életképtelen vagyok azért, mert nm tudok barátok nélkül élni. Nagyon sokszor úgy érzem mintha lelkileg terrorizálnaXD. Pl ha nem tudok elmenni hozzá valamiért, akkor egyből már nekem van előre bűntudatom, mert tudom, hogy ő már csak is arra vár, hogy kiosszon, hogy mekkora egy csicska vagyok, aztán meg mintha mi sem történt volna. Még az is a baj vele, hogy folyamatosan csak pofázik magárol, hogy mi van az exévvel, hogy majdnem öngyilkos lett, jajj szegánynek milyen szar élete van, ha meg nekem valami fáj, vagy bárminek örülök, akkor tipikus " Oké", "Nem nagyon érdekel" , de persze őtmindig meg kell hallgatnom. Valamennyiben, tényleg igaza van abban, hogy kicsit ki kéne állnom magamért, de nem tudom, hogyan. Minden nap beugat valamiért, és szeretnék végre úgy igazán visszaszólni neki, meg kicsit megtanulni, hogy ne rá "támaszkodjak". Ha valaki tud, irjon nekem privátban, hogy kitudjam beszélni magamból még ezeket, és, hogy megerősödjek lelkileg, előre is köszönöm. Rosszba nem akarok lenni vele, mivel elég sokáig még látjuk egymás pofáját, és ha visszaszólok neki, nem sértődik be.

#idegesítő barátnő
2023. máj. 21. 00:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez nem barátnő… :/
2023. máj. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Rising Phoenix ***** válasza:

"Nagyon sokszor úgy érzem mintha lelkileg terrorizálnaXD"

Azért érzed így, mert ezt csinálja. Ez nem barátnő.

2023. máj. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kozosen veritek el az idotoket jobb hijan. Ez nem a baratsag definicioja.
2023. máj. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mert egy R*banc, pofán kéne vágnod, de úgy rendesen.
2023. máj. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
jaja, tudom, csak nem tudok visszavágni, vagyis nem tudom hogyan.
2023. máj. 22. 17:58
 6/8 A kérdező kommentje:

Igazából rájöttem, hogy nekem volt mindig igazam, és amikor beugatok neki, annyira megtudja védeni magát, hogy elmegy szólni a tancinéninek.XDDD

De azért azt mégsem mondhatom neki, hogy egy fogatlan cigány ne ugasson nekem, még a végén az utcaszéli anyja megszurkod:D

2023. máj. 28. 14:56
 7/8 A kérdező kommentje:
3-mas, igen erre már én is rájöttem rég, csak még jóban akartam lenni, hogy azt a 4 évet együtt, ne úgy töltsük, hogy rettegni kelljen, hogy a mosdóba leszurkodXD
2023. máj. 28. 15:00
 8/8 anonim ***** válasza:
Jaj azzal vigyázz mert családostul mennek megverni xd
2023. máj. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!