Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Első gyermekemet várom. Már...

Első gyermekemet várom. Már kiválasztottam a nevet. Nagyon közeli barátnőm a név hallatára nemhogy megerősítene,vagy inkább hallgatna,hanem egyszerűen hajtja a magáét, h. csunya név. Hogyan kezeljem ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

Miért kell megsérteni ilyesmiben.


Hisz az ízlésünk nem egyforma.


Lehet valakinek pl bejön a Lilla,màsnak meg nem.


És a sajàt gyermekem nevét joggal én dönthetem el,vagy nem?


Ti is megmondtàtok volna hogy csúnya név?


Nem kell dicsérni,ha nem tetszik,de szerintem nem is helyes csunyànak vélni.


2023. máj. 31. 13:10
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
70%

Nem Jázmin volt az Aladdinos mesében a hercegnő?! Szerintem szép név! :)


Amúgy mindenkinek más a szép, ezért sem szerencsés egy elvileg barátnőnek beleszólnia abba, hogy más milyen nevet adna a saját babájának...

2023. máj. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
55%

Nyugodtan legyen Jázmin! :)


A barinőddel meg tényleg jobb, ha nem barátkozol ezentúl, mert lehúz!

2023. máj. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
66%

Hozzánk 5. Jázmin is jár lovagolni, nagyon felkapott név lett.

Amúgy ha a legjobb barátnőm leszólná az általam választott nevet nekem se esne jól, de legalább őszinte volt, amit azért értékelek.

Amúgy a te barátnőd külföldi származású vagy a gyerekek apja külföldi? Mert itt egyiket se adhatod, sőt Manus (gondolom 'Mánusz' akar lenni) se adható itthon (meg szerintem az fiú név).

2023. máj. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
31%

Azért elég korlátolt aki lovakkal meg cigányokkal jön:D A jázmin egy teljesen korrekt név.

AMikor először meghallottam, hogy embert hívnak Zoénak, akkor én is meglepődtem, pedig évezredes névről van szó, csak az én életemben egy kutya volt az első Zoé akit ismertem, ezért kutyanévként jegyeztem meg:D De ettől még abszolút nem kutyanév.


A kérdező barátnőjének gyerekeinek neve meg minden csak nem ok arra, ogy leszólja más gyerekek nevét:D

2023. máj. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:

Én úgy vagyok vele, hogy az attól függ.

Ismerek olyat, akinek a vezetékneve Futaki, és a fia neve Bárot lett. NA EZZEL MEGNYOMORÍTJA. A te neved szerintem nem ilyen, de attól még én szólnék, ha valaki ilyet csinálna.

nov. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!