Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit kezdtél abban az időszakba...

Mit kezdtél abban az időszakban, amikor a barátaidnak volt párkapcsolata, neked nem, és hátrébb került a veled való kapcsolattartás?

Figyelt kérdés
Egyedül nem buli bicajozni, koncertre elmenni vagy bármit is csinálni. A napjaim üresen telnek, 2-3 hetente találkozunk csak, én akarnám többször is, de ők a párjaikkal vannak inkább. Új barátok keresése nem opció, a netflixezést unom, edzeni meg nem edzhetek egész nap.
2023. jún. 4. 15:54
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
De igen, egyedül is buli élni az életet. :) Tanuld meg egyedül élvezni a dolgokat, sokat fog segíteni.
2023. jún. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát, igazából közös programokat is lehet szervezni. Ahol ott van a párjuk is. Pl. koncertre miért ne lehetne többen menni? Ha meg a haver élvezte előtte a koncertet, de az új pár miatt nem megy, az gáz.
2023. jún. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Átéltem, átélem.

Három éve lett kapcsolata a legjobb barátomnak.Sok zűr volt benne,de még tart.

Nos,ez alatt a három éve alatt,ha tizenötször találkoztunk,alkalmanként egy- másfél órára,akkor még túlzok is.Sajnos aláveti magát a párja igényeinek,ezért tart itt.

Más barátom nincs.Így azóta magam járok mindenhová,nem volt jó,de megszoktam. Erővel nem akarnék találkozni vele,az nem a műfajom.

2023. jún. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
0%
Prostikhoz jártam.
2023. jún. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Összehaverkodtam a barátom párjával. De amúgy halál komolyan.


Biztos vannak esetek amikor ez nem jön össze, de az én esetemben mindenkinek jó volt, mert a mi kapcsolatunk megmaradt, és a barátnőjének, akinek egyébként nem volt túl sok barátja, lett egy közeli ismerőse. Arról nem is beszélve, hogy mivel a barátnőjével elég sok a közös tulajdonságunk és az érdeklődési körünk is hasonló, egy csomó mindent tudunk csinálni ketten, amire a baratom nem bólint rá szívesen.

2023. jún. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Más barátokat kerestem, ismerőssel jártam színházba, koncertre, vagy bekapcsolódtam a már gyerekes barátaim gyerekes programjaiba.
2023. jún. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Más barátok keresése nálam két okból is nem opció: egyrészt nehezen barátkozok, másrészt meg mi a garancia arra, hogyha nekik párjuk lesz, akkor nem lesz-e ugyanez?


Egyszer voltunk közös programon (ahol a barátaim és a párjaik is ott voltak), de az katasztrófa volt. Mindenki a másikkal foglalkozott, párkapcsolatokról beszélgettek, amikhez én nem tudtam hozzászólni, és nem is tudtam feloldódni. Ami valljuk be borzalmas volt. Annyira egymással vannak elfoglalva, hogy nekem el is felejtettek szólni, hogy fél órával később találkozunk, és én még eggyel előbbi busszal is mentem be, nehogy elkéssek pár percet és rám kelljen várni.

Plusz amikor együtt vagyunk, akkor is a párjaikról beszélnek.

2023. jún. 4. 19:16
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne zárkózz el új barátságok elől sem. Nem baj, ha van párjuk, majd lesz neked is. Fiatal lehetsz még és ők is azok. Eleinte minden a párjuk körül forog, de majd változik ez. Persze olyan is van, hogy lemorzsolódnak barátok, mert minden idejüket a párjukkal töltik. Így 30 körül, az én barátnőim már tudnak rám is időt szakítani. Sikerül nekik egyensúlyozni. Majd neked is kiderül, kik az igazi barátok és kik nem. Szerintem amúgy embertől függ, valaki akkor is a barátod marad, ha közben kapcsolata lesz. Ha barátkozni akarsz, ne azt nézd, hogy majd mi lesz ha párja lesz, mert előbb-utóbb lesz neki. Az is lehet, hogy "rossz" emberekkel veszed körül magad. Beszéld meg velük, hogy ez a viselkedés bánt téged. Ha nem változtatnak, akkor sajnos ez ennyi. Egyedül is járhatsz el és lehet pont összebarátkozol így valakivel.
2023. jún. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8 vagyok és ezt egy másik helyre írtam, de így gondolom:


Minden ember más és más lesz neki fontos. Az én életemben is jöttek-mentek a barátok. Az iskola alatt is voltak barátnőim, aztán vége lett az iskolának és rá pár év múlva a barátságoknak is, de van olyan, aki megmaradt azóta is. 30-hoz közeledve, van aki férjhez ment, de ugyanúgy maradt a barátnőm és nem tört meg a barátság. Mással pedig pont emiatt igen vagy is gondolom nem emiatt, de ennyi volt a barátságunkban. Ha mindketten akarjuk a barátságot, akkor jöhet bármi, de ha nem akkor vége. A családalapítás sokat változtat, nem lesz annyi idő, sok a munka, sok az otthoni feladat és foglalkozni kell mással is. Én még is úgy gondolom, hogy aki valóban akarja a barátságot kölcsönösen, az helyet talál nekem az életében és én is neki.

Szerintem mindenképpen beszéld meg a barátaiddal, hogy neked ez nem jó így és attól függően dönts a továbbiakról.

2023. jún. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!