Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha szép hétvégét kívánt...

Ha szép hétvégét kívánt péntek este, az azt jelenti, hogy hétvégén nem hajlandó kommunikálni?

Figyelt kérdés

2023. jún. 10. 09:36
 1/3 anonim ***** válasza:
79%

Lehet.


És mielőtt megkérdeznéd: ha már nem tudsz több levegőt beszívni, akkor kifújod. Aztán ismétled az egészet. Ezt hívják légzésnek.

2023. jún. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen,azt jelenti.

Éppen tegnap gratuláltam valakinek a színjeles egyetemi vizsgáihoz és jó pihenést kívántam neki nyárra.

Ez nálam azt jelenti,hogy őszig nem fogom keresni,kapcsolódjon ki nyugodtan.

Ha pedig jó hétvégét kívánok valakinek, nálam az hétfőig való elköszönést jelent és ahogy tudom,hallom a nagy többségnél szintén.

2023. jún. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Köztem és a legjobb barátnőm között ez pont mostanában került szóba (nem hétvégén szoktunk találkozni, és hétvégén ált. nem beszélünk, programozunk sokat másokkal), nem feltétlenül jelenti, hogy nem fogok írni, pláne nem azt, hogy a másik nem írhat, de a legvalószínűbb, hogy szünetel addig a kommunikáció.


De ez függ attól is, te milyen viszonyban vagy a másikkal, és lehet, hogy csak egy udvariassági formula, nem együtt töltitek a hétvégét, és olyan, mint a boldog karácsonyt stb.

2023. jún. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!