Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Valóban őszintén rólam érdeklő...

Valóban őszintén rólam érdeklődhet ez a barátom?

Figyelt kérdés
Sok barátom van, vele pont rég beszéltem. Pár éve nálam hagyta az Xbox-át és nem is érdekelte már annyira. Nem adta nekem, csak nálam tartotta, néha használtam, amiről tud. Egyik nap most rám írt és nagyon érdeklődött, hogy hogy vagyok és hangsúlyozta, hogy komolyan érdekli, mert rég látott és ajánlotta ha úgy adódik összefuthatnánk és segítene nekem a házban (kisebb felújítás volt itt mostanában). És ugyanakkor megkérdezte, hogy amúgy megvan-e az Xbox, mert azt majd elvinné. Még képet is küldtem, hogy lássa itt van. Pár mondatot beszéltünk. Aztán nem jelentkezik. Ne akarok rosszhiszemű lenni, de sok embert ismertem, aki csak akkor kérdezte meg, hogy vagyok, ha kellett éppen valami. Mit gondoltok, tényleg őszintén érdeklődött rólam? Vagy csak tudni akarta megvan-e az Xbox, vagy hirtelen kellett volna neki? Hogyan tennétek próbára egy barátot hasonló helyzetben?

2023. jún. 10. 22:07
A kérdező szavazást indított:
lehet őszintén érdeklődik
inkább az Xbox érdekli
nem lehet tudni ennyiből
bármi lehet
9 szavazat
 1/4 Kitana. ***** válasza:
91%

Miért kellene próbára tenni? Visszaadod az xboxot, utána kiderül, nyilván ha csak ennyit akart, akkor nem keres többet, ebből tudni fogod.

Mondjuk elég körülményesnek hangzik érdeklődést színlelni csak emiatt, én simán csak ráírnék az illetőre, ha ilyen lenne, hogy “Szia, megvan még az xboxom, amit nálad hagytam? Elvinném, ha nem gáz.” és ennyi. Annyit se kérdeznék, hogy mizu, nemhogy még segítsek is neki a házban meg ilyenek. :DD

2023. jún. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem az ilyen embereket akik még rendesen megsértődnek azon hogy ha másik érdeklődik irántuk. Azért egy Xbox nem kis dolog de biztos nem csak amiatt érdeklődött.
2023. jún. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Borzasztó dolog, kihasználás, hogy rádírt, hogy hogy vagy, sőt meg a segítségét is felajánlotta. Évekig használhattad az xboxát, nagyon sajnállak, hogy ennyire kihasznált. Mindenképp tedd próbára.
2023. jún. 11. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Majd ha elmegy erte meglatod h beszelget e veled. Hogy erdeklődik e .

Ha csak az x box miatt akkor azert fog menni, es evig se hallgat majd. Sőt epp csak beugrik erte, mert amugy rohan, nincs ideje.

2023. jún. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!