Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha van jócskán felnőttkorban...

Ha van jócskán felnőttkorban (30 felett) szerzett barátod, akkor mi volt legelőször szimpatikus rajta? Tett, mondat, akármi. Hamar barátok lettetek, vagy már egy ideje ismerted?

Figyelt kérdés

2023. jún. 14. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
A cselekedete, a beszédje, a világhoz és az emberekhez való hozzáállása, az értelme, a tudása, és hogy bármilyen mély helyzetekben is voltunk, mindig ott állt mellettünk, ahogy mi is mellettük.Bármikor ugyan ott tudjuk folytatni a beszélgetést ahol abba hagytuk. Lelekileg meg mindig ráérez amikor ő ír, én meg még csak gondoltam rá. Viszont is így van.
2023. jún. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
1+ 22 éves barátságról beszélünk.
2023. jún. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jah, és mindent tud, az egész hátteremről, a harcaimról és nem futamodott meg egyetlen pillanatra sem. Soha. És sosem mondiott paranoiát. Egyszer sem.
2023. jún. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
12%
Két mozdulat elég ahhoz, hogy meg tudjam ítélni vakakiről, mennyire tudnánk jó barátok lenni.
2023. jún. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%
30 felett egy új barátot szereztem, az összes többi barátságom lassan huszonéves. Random eseményen ismerkedtünk meg és elkezdtünk beszélgetni. Az elején csak szimpatikus volt, nagyon jót beszélgettünk órákon keresztül és mindketten szerettünk volna később is találkozni, így számot cseréltünk és elkezdtünk közös programokat szervezni. Aztán minél jobban megismertem, annál jobban megkedveltem a személyisége, értékrendje, humora, intelligenciája miatt.
2023. jún. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy, mert ugyanabban az élethelyzetben volt, mint én valamivel előtte. Segítségnek indult, mert pontosan tudtam, min megy át, és nem akartam elveszíteni egy olyan miatt, ami engem is majdnem megölt, aztán ez barátsággá mélyült. :)


Sohasem bánom meg, hogy rám írt. Azóta is egymás mellett állunk, és az eddigi barátságaimmal ellentétben ez teljesen kétoldalú.

2023. jún. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!