Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Már az interneten sem tudok...

Már az interneten sem tudok ismerkedni, otthagynak az emberek, már az első pár mondat után, pedig csak a bemutatkozás. Miért? El vagyok keseredve.22/F

Figyelt kérdés
Nagyon szótlan vagyok, nincsenek barátaim, már nem megy az interneten sem az ismerkedés. Mit tegyek?

2018. febr. 2. 19:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát csajozni nem lehet interneten. Szóval csinálj mást.
2018. febr. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ismerkedni és barátkozni gondoltam.
2018. febr. 2. 19:17
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát hogy néz ki egy ilyen bemutatkozásod? Valamit rögtön elárulsz magadról, ami nem éppen pozitív.

Panaszkodsz? Negatív dolgokat írsz? Vagy éppen túl nyomulós vagy? Csak magadról beszélsz, esetleg csak kérdezel?

Valaminek kell itt lennie.

2018. febr. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Jah, de ismerkedni és barátkozni az ellentétes neművel nevezhetjük csajozásnak is...:D

Én is próbáltam régebben, de aztán rájöttem interneten nem lehet.


De felőlem próbálkozhatsz. Én csak figyelmeztetlek hogy magad alatt vágod a fát.:)

2018. febr. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mit jelent hogy nagyon szotlan vagy? Par szavas valaszokat adsz? Mert akkor ez a problema
2018. febr. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mert en nem az interneten szoktam se ismerkedni, se barátkozni.
2018. febr. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Csak olyat kell találnod akire első alkalommal passzoltok. Nekem volt olyan lány akivel csak összedobott a neten este és, reggel 5 ig beszélgettünk annyira illettünk egymáshoz. Máskor meg 5 percig fogtam a kezembe a telefont, hogy mi a szart írjak. Nehéz olyat kifogni aki passzol. Én is eléggé magányos barátok nélküli csendes típus vagyok, bár nekem megy viszonylag a netes ismerkedés.
2018. febr. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 HaEv ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Hát nem vagy tényleg egy beszédes típus! :)

Mit tegyél? Ne hagyd magára a válaszolókat például. :)

Az emberekkel törődni kell ám!

2018. febr. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 NagyPamela válasza:
Internetem igenis lehet barátkozni! Attól még hogy ellenkező nemű,nem biztos hogy már a csajozás/pasizás megy.Ha szótlan vagy,az ront a dolgon mivel csak úgy lehet barátkozni ha találtok közös témát,és érdeklődsz a másik iránt.De hajrá,én szurkolok!~
2018. febr. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem az a módszer, amivel a kérdező próbálkozhatott, élőben sem működik valószínüleg. Szótlanul nem lehet tartalmas beszélgetést összehozni.


Velem ismerkedtek már interneten úgy, hogy teljesen oké volt...arra is volt példa, ami kiábrándító volt, tehát az ilyesmi nem mindenkinek sikerül.

2018. febr. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!