Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Felkeresni ezt a barátnőt?

Felkeresni ezt a barátnőt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Volt egy barátnői társaságom, 7-en voltunk benne, még a gimiben alakult ez - azóta felbomlott - voltak akik között lett konfliktus (nekem is), megbeszéletlen dolgok és eltávolodtunk egymástól. Volt egy lány akivel nem volt semmi konflikt, sőt kifejezetten jóban voltunk legyen ő most "Kinga". Neki azóta alakult itt egy kisebb, új barátnői köre , meg ő kicsit mindig is ilyen önközpontúbb volt, meg picit "menőbb, bulisabb" emberek fele kezdett el orientálódni, de velem még továbbra is jóba maradt taliztunk stb. Kiment tavaly nyáron egy 1 éves programra másik kontinensre ahol dolgozott, és még a legelején tartottuk a kapcsolatot - végül tökre elkopott - én kb havi 1 vagy két havonta 1x ráirtam hogy hogy van, milyen a meló stb -

és azt vettem észre hogy egyre inkább rövidebbre zavarja a beszélgetéseket, és pl volt hogy ilyen storykat osztottam meg amikre szerintem egy barát reagált volna(megszerzett diploma pl).

Ő egyszer sem írt rám utána, csak szülinapkor, és végül így behalt a dolog.

Most hazajött, és social oldalakra posztol hogy az új , itthoni barátai közül kivel talizik , programozik, már 3 hete itthon van de nekem nem írt, hogy itthon van, talizhatnánk - persze nem tudom hogy annyira "egos" hogy ő várja el hogy írjak, ha már socialba ő jelezte hogy itt van, sőt kijelzi hogy ezeket a storykat én is láttam.


Csak nekem az a bajom hogy nekem egyértelműen lekoptatott, szerintem ha akarta volna tartja a kapcsolatot, mert az itthoni új baráti körrel tartotta ezek szerint.

Nagyon rosszul esik, mert nem így váltunk el, nem tudom mi változott - az biztos hogy a régi társaságunkból eléggé kiiakart szakadni. Anyukám szerint még nagyon be van zsongva és el van szállva ettől a dologtól hogy külföldről hazajött és hogy még éli ezt a "menőzés" témát, és ha lenyugszik ebből lehet majd keres - de annyit javasolt hogy esetleg írhatok neki hogy hogy van, milyen itthon? - persze talit nem hoznék fel, mert nem akarnék rámenős lenni.


Tehát nekem nem azzal lenne a baj hogy én vetem fel, csak úgy érzem nem kíváncsi rám, ill. nem egészen tudom ezt megítélni- attól is tartok ha ráírok megint lekoptatós lesz és én fogok csalódni - magyarán mintha én kullognék utána mint egy pincsikutya.

Pedig én szerettem volna ha megmarad a barátság, csak ez a magatartás nekem azt sugallta, hogy rám nem volt kíváncsi.



Ti mit gondoltok?


25L vagyok ő 24L


2023. jún. 16. 15:03
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsi nem social storykban akarom mérni hogy ki mire reagál, szimplán annyira elkopott a kommunikáció hogy sajna ebben tudtam mérni hogy pl.látta a diploma megszerzős storym de nem gratulált vagy hasonlók.
2023. jún. 16. 15:05
 2/3 Noren1989 ***** válasza:
100%

Szerintem felesleges.


Egyértelműen nem foglalkozott veled, most sem teszi.

Javaslom, hogy építs új, közelibb ismerettségeket.

2023. jún. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd. Ami reg volt az mar sohasem lehet olyan.

Keress uj embereket.

2023. jún. 17. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!