Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért csinálja ezt?

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Egy nagyon jó barátom tegnap a barátikörünkbe simogatott fogdosta a combom megfogta a kezem. Aztán kilépett a baráti kör csoportból ahova irogatni szoktunk és letiltott mindenhonnan. Ezt vajon miért tehette?
2023. jún. 16. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy úgy érezte, hogy te a háta mögött elpletykáltad amit tett?


Csak azért, mert nekem volt hasonló. Valaki meg volt győződve, hogy elterjesztettem róla hasonlót, amikor nem is tettem és úgy kétségbeesett, hogy mindenkinek elkezdte mondani, hogy hazudozok róla és utána én voltam a f.sz mindenki szemében.


Lehet ő is úgy érzi, hogy kibeszélted, másokat ellene uszítottál és így intett be, hogy "ha elhiszitek ezt a oletykát, akkor nem érdekel ez a baráti csoport, téged meg pletykafészek letiltalak!"

2023. jún. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy ő egyedülálló? vagy esetleg van felesége/barátnője?
2023. jún. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1es köszönöm a választ, de ilyen még véletlenül sem jöhet szóba


2es Nincs párja

2023. jún. 16. 22:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Megbánta, szégyelli a fogdosást és az ovis szintű megoldást választotta.
2023. jún. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én inkább azt nem értem, hogy ezt te miért hagytad, miért nem vágtad istentelenül pofán?
2023. jún. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tulajdonkeppen szimpatikus és lehet tetszik
2023. jún. 17. 00:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!