Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért ilyen nehéz Magyarország...

Miért ilyen nehéz Magyarországon baratokat talalni? Es miert ennyire bekepzeltek?

Figyelt kérdés
Előre is tisztelet a kivételnek, ezzel nem azt akarom irni hogy minden Magyar ember ilyen. De azt vettem észre a mostani fiukon a korombelieken az ilyen 14-18 éves fiukon hogy nagyon bekepzeltek nagyon nagyok az elvarasaik, baratkozni se lehet veluk, egyszerűen nem engedik, a lanyok kb ugyanez. Rendesen nehéznek tűnik az aminek amugy normalisnak kéne lennie, gondolok itt a baratkozasokra, egyszerűen nagyon nehez baratkozni, az ember bárhogyan is próbál ők nem engedik h baratkozz velük.
2023. jún. 19. 16:53
 1/10 A kérdező kommentje:
ja es azt kihagytam hogy a nagyrészt bunkok is.
2023. jún. 19. 16:54
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Lehet csak rossz környezetben vagy. Nálunk is vannak ilyenek, de kb fele-fele az arány - a többiek nagyon aranyosak
2023. jún. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
25%

Nagyon rossz hírem van, kérdező. A húszas éveid közepétől már szinte lehetetlen lesz bármilyen jelentőséggel bíró barátságot felépíteni, úgyhogy ennél csak nehezebb dolgod lesz a közeljövőben.


Annyi jó hír társul mellé, hogy az emberek egy kis részére, akkorra már ráragad egy kis empátia.

2023. jún. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
37%
Ha így vélekedsz az emberekről, akkor nem csodálkozom, hogy neked nehéz. :-D
2023. jún. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nem igy vélelkedek az emberekrol, tehat ezt nem ugy kell elkepzelni h megyek az utcan es mondom h "na ez biztos bekepzelt is bunko" nem. Hanem igy probalna veluk az ember baratkozni, es olyan visszautasitoak
2023. jún. 19. 17:31
 6/10 anonim ***** válasza:
32%
magyar egy introvertált nép, ezért nem igazán akar ismerkedni, barátkozni, befogadni senkit már a saját ismeretségi köreibe.
2023. jún. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
37%

"Hanem igy probalna veluk az ember baratkozni, es olyan visszautasitoak"


Pontosan hogyan?

2023. jún. 20. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
27%

Nem akarlakl elkeseríteni, de 30as vagyok, és más korosztályban is ugyanez van. sőt barátkozni később még nehezebb...


Az biztos, hogy ennyi indokolatalnul beképzelt, magába zárkózó frusztrált embert sehol sem láttam, mint ebben az országban.


Egyébként meg kérdező, kár magyarázkodni, a 4-es válaszának semmi értelme, ezen az oldalon akárkikről teszel fel kérdést, mindig jön a 3-4 primitív sablonválasz, hogy "mert így vélekedsz róluk, rossz körökben mozogsz, ne általánosíts" stb.

2023. aug. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8. sztem neked teljesen igazad van.
2023. aug. 31. 19:46
 10/10 anonim ***** válasza:
56%

"magyar egy introvertált nép"


A svédekhez képest kifejezetten nyitott nép a magyar.

2023. szept. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!