Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vajon miért kezdett el ignorál...

Vajon miért kezdett el ignorálni? Talán én tehetek róla?

Figyelt kérdés
Volt egy lány akivel instagrammon beszélgettem már majdnem egy hónapot viszont ez egyik napról a másikra megutált vagy nem tudom. Az üzeneteimet nem nézi meg viszont tudom, hogy elérhető mert a többi barátjával foglalkozik csak velem nem. Ami nekem elég rosszul esik mert sokat beszélgettünk és nagyon jó fej. Egyszerűen nincs ötletem, hogy miért csinálhatta ezt. Nem hinném, hogy mondtam volna neki valami rosszat. Nektek van valami ötletetek?

2023. jún. 20. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Mégis mondtál? Mások mondtak rolad? Rájött a tévedésére? .....?
2023. jún. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Rád unt. Ha jól értem, csak neten beszéltetek, élőben soha, az ilyen messze nem barátság, és nagyon könnyen kifullad.

Keress barátokat a való életben, jobban jársz.

2023. jún. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Talán ha elküldöd elemzésre a teljes levelezésedet, kiderülhet. (NEHOGY MEGTEDD!!!)
2023. jún. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Instagramon beszélgetéstől nem lettetek barátok, főleg nem ilyen rövid idő alatt. Megunta a beszélgetéseiteket, nem akar már ezzel időt tölteni. Az ilyen netes beszélgetéseknek ez a leggyakoribb végkimenetele.
2023. jún. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!