Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szánalmas hogy 34 évesen...

Szánalmas hogy 34 évesen barátok nélkül vagyok?

Figyelt kérdés

Családos apuka vagyok, viszont ha a társasági életemet nézem az egyenlő a nullával. Próbáltam már neten különböző csoportokba főleg (gamer) keresni hasonló korú szintén családos férfiakat haverkodni de nem igazán sikerül. De mikor elviszem a kisgyerekemet a játszótérre ott is hiába próbálkozok a többi édesapával ismerkedni, a többsége mind olyan elkeseredettnek magába forduló, és szinte én érzem magam rosszul hogy kezdeményezni mertem a beszélgetést.

Családosként boldog vagyok, van egy rendes szép feleségem meg egy csodás gyerekünk, de a másik oldalt picit szomorú vagyok hogy a társasági életbe full egyedül vagyok, és hiába töröm magam hogy változzon a dolog egyszerűen nem sikerül, vagy csak nekem van ilyen szerencsém hogy zárkózott emberekbe futok csak bele.

Régi ismerősökkel is próbáltam felvenni a kapcsolatot de nem igazán érdekelem őket. Ők például akkor szívódtak fel mikor megszületett a gyerekem. Pedig én mindig úgy alakítottam a dolgokat hogy legyen idő rájuk is de mégis fél év alatt feledésbe merültem.


2023. jún. 23. 20:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én egész életemben barátok nélkül voltam, de nőm sem volt, ráadásul 40 en múltam.
2023. jún. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem szánalmas, én is az vagyok, csak én soha nem éreztem igazi hiányát a "barátoknak". A barátságok múlandóak, az életkörülmények megváltozása sokszor fellazítja a korábbi kapcsolatokat. Sok esetben a barátkozós típusú emberek is belátják (utólag), hogy a volt barátjuk egy szánalmas hülye, mert hiába sikeres a szakmájában, nem ismeri fel pl. hogy a magánéletében mit kellett volna meglépnie és mit nem.
2023. jún. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Feleségem szerint picit túlreagálom a dolgot, meg ha nem megy akkor szerinte ne erőltessem a dolgot főleg olyan emberekkel akik nem nyitnak az irányomba. Neki is van kb 2 közeli barátnője néha találkozik velük és többet nem is igényel ilyen téren.
2023. jún. 23. 20:39
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

Nem szánalmas.


üdv: egy 32 éves, akinek még családja sincs... barátai meg pláne. Szóval légy büszke rá, hogy legalább családod van! Feleség... óh, már egy egyéjszakás kalandnak is örülnék, nem még hogy barátnőnek vagy feleségnek...

2023. jún. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem szánalmas, szintén zenész 31 éves vagyok. Sajnos sokan élnek magányosan, azért ne add fel, talán találsz barátokat.
2023. jún. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem se add fel. Én is ilyen helyzetben vagyok, külföldön élek a családommal és Magyarországon vannak csak barátaim. Egy játszócsoportban telefonszámot cseréltem pár szülővel, ráírtam az egyikre, hogy menjünk már el igyunk meg egy kávét és tök jó volt. Nagyon örült, hogy elhívtam, jót beszélgettünk.
2023. jún. 24. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nagyon nehéz igaz barátokat találni, mert ha megnézed a korosztályod, sokan felveszik a huszonéves mintákat.


Tetkó, kigyúrtság, alja fesztivál zenére lötyögés, piálás.


Igazi hülyegyerek színvonal van.


Nagyon nehéz értelmes, józan értékrenddel rendelkező embert találni.

2023. jún. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonló helyzetben vagyok, csak 31 évesen :)
2023. jún. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Évek óta nincs párom,sem barátom. De már nem is kell senki, nem érdemes.


F

2023. jún. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy ezt mondom, de szerintem nem jol hazasodtal. Jo esetben a feleseged a legjobb baratod is kene, hogy legyen. Nekem mindig kerek volt az eletem parkapcsolatban, mert a parjaim a barataim is voltak egyben. A parom sem panaszkodott sosem ilyesmire, hogy barat hiany. Ezek szerint nem tudsz a felesegeddel mindent es barmit megbeszelni, stb.
2023. jún. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!