Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek szánalmasnak...

Szerintetek szánalmasnak tartana emiatt?

Figyelt kérdés

7 évig nagyon jó barátok voltunk, nekem nagyon intenzív emlékeim vannak róla, és gondolom neki is, mivel ha meglát, szokott figyelni meg azért látszik hogy tudja, ki is voltam én neki.

Viazont idén ez szintén a 7. éve, hogy egy hülyeség miatt nem szólunk egymáshoz. Attól tartok lesz ez még 17 is, ha nem lép valamelyikőnk. Ennyi idő után szerintetek nem nézne hülyének, ha felkeresném? Mindig eszembe szokott jutni, szóval nem mondhatja hogy 7 év után jut eszembe...csak félek az elutasítástól, eddig azért nem kerestem



2021. febr. 9. 09:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon jó barátok voltatok,akkor egy próbát megér.

Aztán lesz, ami lesz, majd kiderül!

Ha meg sem próbálod, egész életedben bánni fogod.

Ha elutasításba ütközöl, akkor legalább le tudod zárni.

2021. febr. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg. Nagyon fontos, hogy őszintén mond meg neki, hogy mit érzel mi bánt és, hogy vágysz a barátságára. Ha minden őszintén és jól megy, akkor ő is megtörik és remélhetőleg szent a béke. Ha jó barát vagy neki, akkor biztosan megbocsát.


Sok sikert kívánok

2021. febr. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 kerjoz ***** válasza:
egyszeru! ha téged nagyon bánt (ugy látszik igen) sokat gondolszrá ak én megprobálnék vele beszélgetni, ..lesz ami lesz alapon, ...mert sajna ez az érzés nem fog benned "csak ugy" elmulni, sok sikert!
2021. febr. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem lépsz, lehet bánni fogod. Ha viszont nem, sosem tudod meg, mi történne. Én drukkolok nektek.
2021. febr. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!