Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Gyerekkori barátot érdemes...

Gyerekkori barátot érdemes felkeresni ha?

Figyelt kérdés
Régen szerelmesek is voltunk egymásba, egy osztályba jártunk, de külföldre költözött.. így megszakadt a kapcsolat pár éve csinált közösségi oldalakat is, hülyeség lenne bejelölni? Szerelem mellett ő nagyon jó barátom is volt akkor de sok éve ugye semmi kontakt, meg úgy látom kapcsolatban is van, pedig szívesen beszélnék vele, és úgy hozta az élet hogy nem messze élünk jelenleg egymástól.

2023. júl. 5. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:
57%
Vagy érdemes vagy nem. Sok idő eltelik, az emberek változnak. Vagy sikerül újra megtalálni a közös hangot, vagy nem. Tapasztalataim szerint inkább nem.
2023. júl. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én így jöttem össze a mostmár férjemmel! Osztálytársak voltunk, majd 12 év semmi kontakt, aztán rám írt az egyik közösségi oldalon, találkoztunk, újra egymásba szerettünk, a többi már történelem! Viszont egyikőnk sem volt kapcsolatban, így nem tudom, hogy a te esetedben a párja örülne-e, hogy a régi szerelmével találkozgat.
2023. júl. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem letettek volna anno szerelmesek egymásba, vagy ha most nem lenne párja akkor azt mondanám hogy persze, miért ne.

Így viszont, hogy szerelmesek voltatok, és most párja is van, már nem biztos hogy annyira jó ötlet.

2023. júl. 6. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!