Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Meddig érdemes kapcsolatot...

Meddig érdemes kapcsolatot tartani gyerekkori barátokkal?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, akivel mindig is eléggé különbözőek voltunk, ő elég visszafogott és kötelességtudó, én meg lazábban veszem a dolgokat, szeretek sokfelé járni. De mindenesetre hosszú ideje "tartjuk" a kapcsolatot.

Idézőjel, mert egy ideig még össze-összefutottunk, de mióta családot alapított, lehetetlen vele bármit szervezni. Ha én nem szánom rá a napomat, hogy elutazzak hozzá, akkor nem találkozunk. Ezt még megérteném, nem mindenki szereti másra hagyni a gyerekeket.

Viszont újabban rászokott arra, hogy párhavonta ír, hogy szia, mi van veled? Majd mikor kiszenvedek magamból egy választ erre a nagyon mélyen szántó kérdésre, se kép, se hang. Elolvassa, majd pár hónap múlva jön a következő szia mizu. Ennek mégis mi értelme van? Valaki világosítson fel légyszi, mert már nagyon unom, de bunkó sem akarok lenni vele.

Legutóbb már kipróbáltam, hogy ha csak egy héttel később válaszolok neki, akkor rögtön visszaír. De ilyen hülyeségekre őszintén nincs kedvem.



2022. júl. 26. 15:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Velem is történt, többször, több emberrel hasonló.

Lehet az is magyarázat: valakivel nagyon jól megvoltál,

együtt haladtatok egy darabig, (nem párkapcsolatra gondolok)

aztán az élet elszakított tőle és valamennyire maradt

a ragaszkodás csak nem egyszerű vele a kapcsolattartás.

Néha eszébe jutsz, esetleg érdekelné egy beszélgetés

vagy valami de nehezen megvalósítható. Lehet tévedek,

várom a többi választ, valamennyire engem is érint.

2022. júl. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Inkább csak illemből ír, vannak ilyen emberek. Én szoktam törölgetni azokat az ismerősöket, akikkel már nagyon nem tartom a kapcsolatot, és nem is érdekel, mi van vele. Nem vagyok egyébként híve a gyakori kapcsolattartásnak, mert így is épp elég dolgom van és sokszor alig érem utol magamat, de akikkel tartom a kapcsolatot, azokkal akár hosszabb kihagyás után is jókat tudunk beszélgetni, és nem ilyen bugyuta small talk az egész.
2022. júl. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!