Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Menyire lehet nehèz?

Menyire lehet nehèz?

Figyelt kérdés
Van egy barátom. Meghalt az apja, a testvère pedig szellemi fogyatèkos (valódi betegsègre gondolok). Egy átlagos korombeli bulizik, haverok, csajozás stb. Neki ezek kimaradnak, mert segítenie kell az èdesanyját. Beszèlgettem vele ès elmondta, hogy èv közben dolgozik iskola mellett, pènzt ad èdasanyjának, vagy számlát fizet be ilyenek. Nem látszik az, hogy zavarná vagy bántaná, hogy mi pèntek este buliba megyünk, ő pedig korán fekszik, mert szombaton megy dolgozni. Ès nem hord rosz cuccokat,, magára is költ, tehát ha ránèzne egy idegen, egy teljesen hètköznapi, jól szituált srácot látna. Becsülöm, meg tisztelem ez miatt, de menyire nehèz lelkileg felnőni fiatalon?
2023. júl. 10. 08:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne lenne az. Szerinted???
2023. júl. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet nem is igényli. Nekem nem voltak ilyen problémáim, mégse mentem bulizni, csajozni meg végképp, mert ezeknek a rövid kapcsolatoknak nem láttam értelmét, az igazit kerestem és harmadjára meg is lett.
2023. júl. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#3 ettől függetlenül nagyon nehéz az ilyesmi
2023. júl. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!