Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Figyelem "Agymenők" kedvelők!!...

Figyelem "Agymenők" kedvelők!! Szerintetek lehetne a való életben olyan barátokat találni mint az Agymenők szereplői?

Figyelt kérdés

Már régóta nagy rajongója vagyok a sorozatnak. Az Agymenők nézése során nagyon megkedveltem a szereplőket. Olyan érzés mintha valóban a barátaim lennének.

Tudom hogy a valóságban nincsenek ilyen "jellegű" , tulajdonságú tudósok.

De szivesen megismerkednék hasonló emberekkel (mint pl: Sheldon, Leonard, Howard, Rajes).

Értitek. Nyilván nem lennének tudósok, csak például hasonlóak lennének a tulajdonságaik.

-"Kockák" lennének, kedvelnék a képregényeket és a sci-fi témájú filmeket, szórakózásra és nőkre vágynának :D stb. Na értitek.


Lehet ilyen embereket "találni" vagy hülyeség amit kérdezek?



2023. júl. 12. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván egy csomó kocka vágyik nőre és nyáladzik a sci-fire. Keress ilyen csoportokat.
2023. júl. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Arra gondolsz, hogy tanultak, szeretik a szerepjátékokat és a videójátékokat, baleknak vannak beállítva, miközben többségében modellkülsejű barátnőik vannak?


Ja, jó lenne ilyen társaság... csak nem túl életszerű.

2023. júl. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A sorozat szereplői eléggé eltúlzott karikatúrái a bemutatott szubkultúrának. De hasonló érdeklődésű embereket nyilván ezek köré szervezett közösségekben, találkozókon találsz. Pl anime találkozó, online közösségi terek, stb.
2023. júl. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
61%

Én csak egy évadot tudtam megnézni az Agymenőkből, mert borzasztóan unalmas volt és csak Sheldon maradt meg bennem (ellenben az ifjú Sheldont imádom, talán ezért is maradt meg bennem jobban Sheldon), így csak róla tudok nyilatkozni.


Az EQ az ami mérvadó és ugyebár Sheldonnak az igen alacsony. Simán léteznek olyan emberek akiknek ez alacsony legyen magas vagy átlag IQ-juk.


De hogy őket te el tudnád e barátnak fogadni, az más kérdés.


Van egy sorozat, a Már megint Malcolm. Malcolm egy zseni, de amennyire látom, neki is alacsony EQ-ja van és remekül bemutatja a sorozat, hogy a természetéből adódóan milyen nehéz minőségi kapcsolatokat teremtenie és fenntartania, mennyien menekülnek tőle, de mégis megvannak a fix emberek az életében akik megmaradnak a környezetében, tudnak a barátjaként funkcionálni.


Tehát bármikor összehozhat a sors egy alacsony EQ-jú emberrel, de az már tőled függ, hogy te el tudod e fogadni őt vagy egy idő után elmenekülsz előle.

2023. júl. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!