Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok, férfi-nő barátság...

Lányok, férfi-nő barátság esetén ha különválnak útjaitok suli után, megsiratnátok a pasi barátotokat hogy kevesebbet fogtok találkozni, ez már ebben az esetben lehet hogy több mint barátság?

Figyelt kérdés
Nyakamba borult és elsírta magát hogy reméli megtartjuk a kapcsolatot, mert nem akar elveszíteni, és ezután is szeretne velem találkozni. Azóta is telefonon beszélünk, írunk találkozót is össze akar hozni, csak barátként lehetek ennyire fontos neki?
2023. júl. 17. 08:36
 1/4 anonim ***** válasza:
57%

"Csak"?


A barátság nagyon erős kapcsolati forma.

2023. júl. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Miért, Ő neked nem fontos??

Nekem van férfi barátom, nőként. Iskolás korunk óta az egyik legjobb barátom. Soha nem volt semmi köztünk. Már mindkettőnknek van családja.

Szóval lehet "csak" barátságban is közeli és szoros a kapcsolat.

2023. júl. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem, de kicsit furának tartom az ennyire erős ragaszkodását felém, ezt még sosem nyilvánította ki ennyire, ezért nem értettem. Köszi!
2023. júl. 17. 10:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy barátságomat sem sirattam meg, ahol különváltak az útjaink, függetlenül a nemüktől. Én alapvetően nem vagyok ennyire érzelgős.
2023. júl. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!