Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nő létemre lehet hogy többet...

Nő létemre lehet hogy többet érzek a legjobb férfi barátom iránt? Eddig míg nem volt pasim egy éven keresztül miért nem vettem észre ezt az érzést? Valakinek hasonló szitu?

Figyelt kérdés
Nagyon jól kijöttünk egymással mint barátok, most is jól vagyunk sokat beszélünk, és nem is szeretném elveszíteni, mint barátot, de csak mint barát úgy tekintettem rá, nem is volt közöttünk semmi extra. Most hogy elkezdek randizni egy pasival, séta közben a férfi barátom villan be a fejembe, mitől lehet ez? Egy évig miért nem jött elő ez a fura érzés? Meg tudom így szeretni a pasit akivel randizok?
2023. júl. 19. 07:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Simán lehet, csak mivel nem volt más ember az életedben, így nem is kellett esetlegesen vacilálnod.


Ugyanakkor az veszélyes dolog, hogy hajlamosak vagyunk egy idő után valakit idealizálni, és igazából csak azért látjuk magunk előtt xy illetőt, ha valaki mással vagyunk, mert szembejönnek a különbségek.

Egy barátság és egy kapcsolat nagyon más tészta. Egy nagyon jó barát sem biztos, hogy tökéletesen alkalmas arra, hogy egy kiegyensúlyozott, jó kapcsolatot létesíts vele.


Az én életemben is van olyan személy, akit még évekkel ezelőtt idealizáltam, de ennek ellenére feltétel nélkül, teljes szívemből szeretem a jelenlegi partnerem. Persze van, hogy egy-egy helyzetben eszembe jut, de ilyenkor visszatérek a realizmus talajára, ugyanis tisztában vagyok azzal, hogy attól mert 1-2 dologban valami más lenne, alapvetően a dolog működésképtelen lenne.

2023. júl. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
10%
Nő vagy. Ennyit tudsz.
2023. júl. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!