Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem tudom elfeledni már...

Miért nem tudom elfeledni már 4 éve?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


23/F vagyok.


Általános iskolába is volt egy legjobb barátom, akit Zoltánnak hívtak, 8 éven át padtársam volt, ő is egy legjobb barát volt, nade nem igazán viselt meg hogy szétváltak útjaink.

2015-ben, 15 évesen elkezdtem a középiskolát. Nos ott össze haverkodtam egy osztálytársal,Maximiliánnal aki tőlem 1 évvel fiatalabb volt. Kb a suli második hónapjában kezdtük megismerni egymást azaz 2015.Novemberben... 2018.Júniusig tartott a szakmunkásképző iskola. 3 év-volt az osztály. Úgy mondhatom 2015. Novembertől -2018.Júniusig folyton együtt ültünk órákon Maxival. Együtt nevettünk, sírtunk, kiálltunk egymás mellet. Sőt a második évfolyamban azaz 10.-ben 2016.09-hótól mégszorosabb volt a kapcsolatunk. Egész este egymással dumáltunk messengeren.

Mindent elmondtunk egymásnak, 3 éven át jóban-rosszban együtt voltunk akárcsak édes testvérek. Aztán 2018. Júniusban szétváltak útjaink. Én elmentem dolgozni, 18 évesen azóta is dolgozom folyamatosan, ő pedig még tanult tovább 3 évig egy másik szakmát azaz 2021-ig tanult másik suliban.... nos: 2018 Júniusban ahogy szétváltak útjaink, még tartottuk a kapcsolatot, kb 2018 Júniustól-2018. Novemberig. Aztán megszakadt a kapcsolat. Rá írtam 2018 Decemberben elkezdett nekem anyázni, csunyan beszelni stb. Nemtudom mi lett vele. Szerintetek miert durvult igy el?


2019-ben lattam Oktoberi honapban, nemszolt hozzam a LIDLBEN. (nem egy varosban lakunk, ő Aszódon lakik, én Horton)

2021-ben láttam utoljára akkor sem szolt hozzam.


Mi történhetett vele? Miért haragudott meg? Soha se voltunk rosszban...



De valamit nem értek. Miért olyan mintha ez tegnap történt volna hogy együtt haverkodtunk? Miért nem tudom őt még mindig kiverni a fejemből? Azóta száz barátom van, akikkel eljárok bulizni stb, de még is mindig Maxi jár a fejemben akkor is ha 10 barát körülvesz. Szinte Maxi mindig eszembe jut. Pedig már 4 éve elmult.


2023. júl. 22. 12:34
 1/3 anonim ***** válasza:
29%

Hülyeségeket beszélsz. Mi köze van az általános iskolai legjobb barátodnak a középiskolás barátodhoz?

Inkább tanulj te is tovább, nem járatod majd baromságokon az agyad.

Ja és talán meleg is van, azért nem tudod elfelejteni. Ha folytatódnia kell a közös utatoknak, úgyis egymásba botlotok újra.

(engedd már el ezt a részletezért, mert elég katyvasz és összefüggéstelen amit idehánytál)

2023. júl. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
56%
1# értő olvasás? Nekem teljesen érthető a kérdés: az általános sulis barátja elvesztése nem hatott ki a kérdező érzelmi világára, míg a középiskolás barát elvesztése megőrjíti, ezért is írt ki egy regényt a gyakorira. Kontrasztnak szánta a kérdező, hogy szemléltesse, mennyire más volt ez a barátság. Amúgy szerintem a kérdező beleszeretett a barátjába, mert hetero pasi így egy másik pasiról nem áradozik, most meg krvára fáj neki, hogy kiiktatta a Maxi az életéből. Pont
2023. júl. 23. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
59%
Sajnálom. Fogadj el egy virtuális ölelést egy random idegentől a neten. Nem látok bele Maxi fejébe, de nem te tehetsz róla, és sajnálom, hogy te még tartanád vele a kapcsolatot mindezek után, mikor ő láthatóan továbblépett. Az emberek néha szar alakok, ez van.
2023. júl. 25. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!