Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez jó ötlet? Valaki járt már...

Ez jó ötlet? Valaki járt már hasonló cipőben?

Figyelt kérdés

Tini vagyok és egyre jobban kezd ki nyílni a világ számomra. (koromat nem írom le)


A lényeg az az hogy már olyan korba léptem hogy nagyon el kezdtek érdekelni a bulik állandóan csak mennék ide oda állandóan csak szórakoznék. És ez most a nyár folyamán fogalmazódott meg bennem.


Viszont az itt a baj hogy kipróbálnék egy ilyen viszonylag lájtosabb, tiniknek való bulit de sajnos nincs kivel mennem. Ez lehet hogy furán hangzik de tényleg nincs. A barátaim nem egy bulizósok mint én és csak el rontanák a kedvem, anyámmal nem megyek mert az nagyon gáz, anyukám azt mondta hogy egy megbízható fiúval el engedne aki tényleg vigyázna rám semmi több.


Viszont fiú barátaim egyáltalán nincsenek mert nem barátkozom fiúkkal és nem hiszek a fiú és lány barátságban.


Viszont még nincs barátom és nem is nagyon szeretnék még úgyhogy azt találtam ki hogy a fiú ismerőseim közül körbe kérdezek mindenkit hogy nem e jönne el velem de csak vigyázni rám semmi több.


Viszont vannak olyan fiúk akiket az instáról ismerek és lehet hogy egyszer megkérek egy számomra szimpatikus fiút hogy jöjjön el velem bulizni de hogy vigyázzon rám SEMMI TÖBB!! Lehet hogy kicsit fura elgondolás dehát nagy a fantáziám 😂

(de egyébként roma fiúkra gondoltam hogy nekik írnék de lehet hogy pont nem jól döntök)


Van bárkinek roma fiúval tapasztalata mennyire megbízható velük el menni bulizni? Mert ha egy roma fiúval mennék akkor tuti hogy nem mernének oda jönni hozzám!


De aztán az is lehet hogy félre értik nem tudom sajnos. Lehet hogy az lenne jobb ha az ismerőseim között keresgélek.


(gyűlölködő hozzászólásokat nem kérek!!)



2023. júl. 24. 23:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%

Nem mész bulizni a barátaiddal mert elrontanák a kedved? Egyáltalán megkérdezted őket hogy akarnak e vagy csak te eldöntötted?


Plusz miért pont roma fiúk? 😅 semmi logikát nem látok abba hogy most te milyen emberrel mész el. Alap hogy olyannal mész el ilyen helyre akiket ismersz. Nem igaz hogy az évfolyamodban nincs senki, vagy az osztályodból stb. Plusz ha itt olyan romákról beszélünk akiket a legalja rétegből néztél ki, akkor az garantált hogy te nem szűzen mész haza abból a buliból (márha az vagy még, ehhez semmi közöm, nem is érdekel, de érted mire célzok).

2023. júl. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%
nem jó ötlet, dehogy fog vigyázni rád
2023. júl. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%
cigányokkal ne állj szóba
2023. júl. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2023. júl. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Jol atgondolt troll kerdes, de gyenge probalkozas, a romazas elott meg elhittem
2023. júl. 25. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
szegénynek egyre többet kell küzdenie, hogy elhiggyük a kamu sztorijait. itt azt cseszted el, hogy cé-ző kérdéseket azonnal törlik, így lehet tudni, hogy a gyik saját trollja írta ki
2023. júl. 25. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%

Megértlek.

Úgy érzed,egy roma fiú elég agresszív arra,hogy megvédjen téged.

Talán igazad van.

Mi biztosít arra,hogy egy agresszív roma srác agressziója nem fordul egyszer ellened?


Én inkább javaslok neked egy olyan táncpartnert,aki hasonló hozzád és akár életed párja is lehetne.

Keress egy olyan közösséget,ahol a te (szüleid) normáidnak,kultúrádnak megfelelnek. Talán találsz ott egy igazi barátot,akivel bulizhatsz!

2023. júl. 25. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#7 igen. Ez a leg normálisabb Hozzászólás. Amúgy feléig én is cigány vagyok
2023. júl. 25. 08:46
 9/11 A kérdező kommentje:
Amúgy nem tudom miért pont cigányt szeretnék hogy el jöjjön velem. A családom már említetgette hogy van bennünk vonó.
2023. júl. 25. 08:47
 10/11 anonim ***** válasza:

Inkább győzd meg anyukád, hogy engedjen el egyedül. Apukáddal mi van? Én úgy jártam anno bulizni, hogy mindig megbeszéltük apámmal, hogy ha bármi van, akkor felhívom. Egyetlen egyszer hívtam fel, egy leányzó alkoholmérgezést kapott, én ebből annyit érzékeltem, hogy rosszul lett, és nem tudtam, hogy mit csináljak, szóval felhívtam apám. Azonnal jött és segített. Nagyon sokat jelentett ez akkor nekem, mai napig eszembe jut, hogy bármi történik, rá számíthatok.

Szerintem a cigány identitásod keresése más kérdés, mint az, hogy kivel tudsz biztonságosan bulizni. Ugyanolyan fontos, de nem kellene összekapcsolni a kettőt.

2023. júl. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!